Ryanair закриває свою базу в аеропорті Франкфурт-на-Майні (FRA). Авіакомпанія розкритикувала введення в аеропорту підвищених зборів та вирішила відмовитись від бази з кінця березня 2022 року.

П’ять літаків Boeing 737 Malta Air, які базуються в аеропорті Франкфурт-на-Майні перерозподілять до більш дешевих аеропортів.

Ryanair запропонувала вирішення проблеми «порожніх» рейсів Lufthansa

У свою чергу, оператор аеропорту Fraport AG зазначає, що чотиривідсоткове підвищення зборів є лише компенсацією інфляції.

«У 2022 році збори дещо зросли, але це відбулось вперше з 2017 року. Ми покриваємо витрати на обслуговування інфраструктури справедливим регулюванням зборів», – зазначили у Fraport AG.

Графік зборів у Франкфуртському аеропорті затверджує Міністерство економіки та транспорту. Водночас Fraport AG зазначив, що інші аеропорти аналогічного розміру значно збільшили збори ще раніше. Наприклад, в кінці 2021 року Управління цивільної авіації Великобританії схвалило підвищення зборів у лондонському Хітроу до 50%.

Джерело: Simple Flying

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…