Ірландський лоукостер Ryanair без будь-яких анонсів та повідомлень на своєму корпоративному сайті провів ребрендинг тарифів,  вніс суттєві зміни у деякі із них, а також змінив дизайн своєї системи бронювання! Проте, поціновувачам лоукост-подорожей можна не турбуватися, оскільки в найдоступнішому тарифі нічого не змінилося, окрім назви.

Нові тарифи Ryanair

Отож, відтепер базовий тариф авіакомпанії, який передбачає можливість провозу маленької ручної поклажі розміром 40х20х25 см та вагою до 10 кг, називається Value замість колишнього Standard Fare.

Середній тариф тепер з пріоритетною посадкою (Priority & 2 Cabin Bags) та можливістю перевезення двох одиниць ручної поклажі  розмірами 55x40x20 см та 40х20х25 см, безкоштовним вибором місця в салоні літака називається Regular замість Plus. Також зауважимо, що на сайті авіакомпанії вказано, що цей тариф передбачає реєстрований багаж 10 кг, але це схоже на помилку оскільки при подальшому бронюванні за реєстрований багаж 10 або 20 кілограм просять доплатити. Нагадаємо, що колись тариф Plus також передбачав можливість перевезення 20 кг реєстрованого багажу.

Топовий тариф, який раніше іменувався Flexi Plus відтепер називається Plus. Найдорожчий тариф Ryanair передбачає можливість провозу реєстрованого багажу вагою 20 кілограм, невеликої ручної поклажі розміром 40х20х25 см, а також безкоштовний вибір місця в салоні літака і реєстрація в аеропорту без доплат. Найсуттєвішою зміною у цьому тарифі є те, що в ному стала недоступна послуга Priority & 2 Cabin Bags. 

Отож, відтепер пріоритетна посадка включена тільки в середній тариф авіакомпанії, а власникам найдешевших та найдорожчих квитків доведеться за неї доплачувати!

Нові тарифи Ryanair:

Value Regular Plus
Ручна поклажа маленька ручна поклажа 2 ручні поклажі маленька ручна поклажа
Пріоритетна посадка  – так
Реєстрований багаж 20 кг
Вибір місця так так
Інші послуги безкоштовна реєстрація в аеропорту

Зверніть увагу:

Зауважимо, що квитки з старими тарифами Ryanair все ще можна забронювати на сайті дочірньої авіакомпанії Laudamotion! Також інформація про старі тарифи авіакомпанії доступна наприклад тут.

Старі тарифи Ryanair на сайті Laudamotion:

Старі тарифи Ryanair на сайті Laudamotion

Як бачимо, середній тариф передбачав можливість провозу маленької ручної поклажі та реєстрованого багажу вагою 20 кг, а максимальний тариф Flexi Plus включав Priority & 2 Cabin Bags але не включав багажу.

Читайте також  Чому літак - найбезпечніший транспорт і чому не варто боятись літати?

Ймовірно такі зміни в тарифах викликані високою популярністю додаткової послуги Priority & 2 Cabin Bags, яка незважаючи на ціну від €6 до €14 є найдешевшим способом перевезти додатковий багаж на рейсах Ryanair. Зауважимо, що до цього авіакомпанія обмежила максимальну кількість пріоритетних квитків до 90 на рейс. А оскільки попит на послугу перевищує пропозицію в авіакомпанії вирішили позбавити пріоритетної посадки “найбагатших” своїх клієнтів – все одно докуплять.

Головне фото з корпоративного сайту авіакомпанії

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …