Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair вкотре вносить зміни у політику провозу багажу та ручної поклажі. Нові правила вступають в силу з 1 листопада 2018 року. Про це стало відомо після анонсу на корпоративному сайті авіаперевізника.

Навідміну від попередніх змін, майбутні нововведення є досить суттєвими, оскільки з 1 листопада пасажири які не придбають опцію пріорітетної посадки Priority Boarding матимуть право брати з собою тільки маленьку одиницю ручної поклажі, а за перевезеня більшої одиниці доведеться доплачувати.

Що зміниться в правилах провозу багажу в літаках Ryanair з 1 листопада 2018 року:

  • Пасажири, які придбали опцію Priority Boarding можуть взяти з собою на борт літака 2 одиниці ручної поклажі (одну велику до 10кг та одну маленьку сумочку);
  • збільшено розіри маленької ручної поклажі з 35 см х 20 см х 20 см до 40 см х 20 см х 25 см ( до 10 кг);
  • пасажири, які не придбали опцію Priority Boarding зможуть пронести на борт літака одну маленьку одиницю ручонї поклажі (40 см х 20 см х 25 см);
  • людям, які не придбали і не хочуть платити за опцію пріорітетної посадки, проте, хочуть провезти додатковий багаж доведеться доплатити 10 -12€ за сумку вагою до 10 кілограм, яку доведеться здати в багажний відсік літака. Як і раніше, пасажири можуть докупити велику одиницю багажу до 20 кілограм за 25-40€;
  • зміни вступають в силу з 1 листопада 2018 року.

В січні 2019 року Ryanair збільшив оплату за послуги пріоритетної посадки (Priority & 2 Cabin Bags) та перевезення малого зареєстрованого багажу до 10 кілограм (10kg Check-in Bag)!

Читайте також  ОФІЦІЙНО: Ryanair в Україні! Квитки від 9.99€ Усі напрямки, дати старту та розклади!

Чому Ryanair вкотре змінює правила провозу багажу та ручної поклажі:

Представники авіакомпанії заявляють, що свіжі зміни в багажній політиці дозволять пришвидшити посадку в літак, а також зменшити затримки рейсів.

Які правила діють зараз:

Нагадаємо, що відповідно до змін у правилах провозу багажу, від 15 січня, пасажири, які не придбали опцію пріоритетної посадки, мають право взяти з собою дві одиниці ручної поклажі: велику (55 см x 40 см x 20 см) та маленьку (35 см x 20 см x 20 см). Зазвичай велику одиницю доводилось здавати в багажний відсік літака перед посадкою в літак.

Пасажири, які придбали опцію Priority Boarding мали право пріоритетного доступу в літак, а також можливість брати в салон літака дві одиниці ручної поклажі.

Що робити пасажирам, які придбали квитки на рейси після 1 листопада:

Пасажири, які придбали квитки до 1 вересня на польоти після 1 листопада без опції пріоритетної посадки мають право докупити Priority Boarding за 6€, або додатковий багаж до 10 кілограм за 8€. Також такі квитки можна повернути авіакомпанії, з повним відшкодуванням коштів.

Як змінилися розміри безкоштовної малої ручної поклажі:

Ryanair майже на 40% збільшив розміри малої одиниці ручної поклажі, яку усі пасажири Ryanair можуть пронести в салон літака. Якщо раніше вона становила 35 см x 20 см x 20 см (14,000 сантиметрів кубічних) то з 1 листопада її розмір становитиме 40 см x 20 см x 25 см (20,000 сантиметрів кубічних). Маленька одиниця ручної поклажі розміщуватиметься під пасажирським сидінням перед вами. Вага нової маленької ручної поклажі становить 5 кілограм!

Зміни розмірів безкоштовного багажу Ryanair

Новий багаж до 10 кілограм за 8€:

З 1 вересня Ryanair вводить новий вид “маленького” багажу до 10 кілограм, вартість якого становитиме 10 – 12€ під час бронювання, або 10€ після бронювання. Фактично це велика одиниця ручної поклажі, яку необхідно здавати в багажний відсік літака на стійці реєстрації. Авіакомпанія також залишає зареєстрований багаж до 20 кілограм, який і надалі коштує 25 – 40€.

Читайте також  Ryanair скорочує час безкоштовної онлайн-реєстрації!

Чи змінилась вартість опції Priority Boarding:

Вартість опції Priority Boarding не змінилась та становить 6-10€, за умови придбання при бронюванні. Або 10-12€ після бронювання.

Що краще Priority Boarding чи багаж 10 кілограм за 10-12€:

Якщо у вашому багажі немає нічого такого, що заборонено брати на борт літака (рідини та косметику (від 100 мл),  гострі предмети (ножі, ножниці, небезпечні бритви, спиці, тощо), інструменти (викрутки, молотки, пласкогубці тощо) то краще купувати опцію Priority Boarding. У тому випадку, якшо вам необхідно везти заборонені для перевезення у ручній поклажі предмети – то ви можете придбати 10 кілограм багажу за 10-12€ замість великого багажу на 20 кілограм за 25€.

Читайте також  Ryanair змінив розклад рейсів із Києва та Львова!

Що буде якщо маленька одиниця ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених розмірів:

Якщо маленька одиниця вашої ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених авіакомпанією розмірів, і її розміри будуть на 25% більшими за максимально дозволені – вам доведеться заплатити 25€ штрафу і вашу сумку заберуть в багажний відсік літака.

Що буде якщо ви візьмете з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не придбавши Priority Boarding:

Пасажирам які візьмуть з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не потурбувавшись про придбання опції Priority Boarding доведеться заплатити 25-40€, і більшу валізу буде поміщено в багажний відсік літака.

Скільки пасажирів можуть придбати опцію Priority Boarding на рейс:

Максимальна кількість пасажирів, які можуть придбати опцію Priority Boarding на рейсах Ryanair становить 95 з189 пасажирів.

Як на рахунок пасажирів з немовлятами:

Як і раніше, пасажирам з маленькими дітьми дозволятиметься брати з собою додаткову сумку для потреб дитини (до 5 кг).

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …