Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair внесла зміни в тарифи за послуги пріоритетної посадки (Priority & 2 Cabin Bags) та перевезення малого зареєстрованого багажу до 10 кілограм (10kg Check-in Bag), при цьому навіть не повідомивши про це на своєму корпоративному сайті.

Відповідно до нових тарифів, які вже вступили в силу, ціни за послуги пріоритетної посадки та можливість перевезення малого зареєстрованого багажу не будуть сталими, як це було раніше, а залежатиме від попиту на ці послуги, а саме зростання коливатиметься від 0€ до 4€. Нагадаємо, що раніше ціна на ці послуги відрізнялася у залежності від того чи ви купуєте опцію під час бронювання (6€ за Priority Boarding та 8€ за малий реєстрований багаж) або пізніше (8€ за Priority Boarding та 10€ за малий реєстрований багаж).

Відтепер за послугу Priority & 2 Cabin Bags доведеться платити від 6€ до 10€ під час та після бронювання та від 10€ до 12€ за послугу 10kg Check-in Bag під час та після бронювання авіаквитків. Тому в деяких випадках нові зміни будуть на руку мандрівникам, оскільки опція пріоритетної посадки може коштувати 6€ навіть перед вильотом (у випадку низької популярності послуги/рейсу).

Нові тарифи Ryanair за багаж та пріоритетну посадку:

Тип багажу Ціна при бронюванні квитків Ціна після бронювання квитків
Маленька ручна поклажа безкоштовно безкоштовно
Пріоритетна посадка та дві ручні поклажі 6€ – 10€ 6€ – 10€
Малий реєстрований багаж (10 кг) 10€ – 12€ 10€ – 12€
Великий реєстрований багаж (20 кг) 25€ 40€

Нагадаємо, що з 1 листопада 2018 року Ryanair вів нові правила перевезення багажу:

  • пасажири, які придбали опцію Priority Boarding можуть взяти з собою на борт літака 2 одиниці ручної поклажі (одну велику до 10 кг та одну маленьку сумочку);
  • збільшено розміри маленької ручної поклажі з 35 см х 20 см х 20 см до 40 см х 20 см х 25 см (до 10 кг);
  • пасажири, які не придбали опцію Priority Boarding зможуть пронести на борт літака одну маленьку одиницю ручної поклажі (40 см х 20 см х 25 см);
  • людям, які не придбали і не хочуть платити за опцію пріоритетної посадки, проте, хочуть провезти додатковий багаж доведеться доплатити 8€ за сумку вагою до 10 кілограм, яку доведеться здати в багажний відсік літака. Як і раніше, пасажири можуть докупити велику одиницю багажу до 20 кілограм за 25€;
Читайте також  ОФІЦІЙНО: Ryanair в Україні! Квитки від 9.99€ Усі напрямки, дати старту та розклади!

Від чого залежатиме та як зміниться ціна на послугу Priority & 2 Cabin Bags:

Вартість послуги Priority & 2 Cabin Bags, власники якої зможуть взяти з собою 2 одиниці ручної поклажі розміром 55x40x20 см та 40х 20х25 см, залежатиме від попиту на послугу та становитиме від 6€ до 10€ під час та після придбання авіаквитків. Нагадаємо, що максимальна кількість пасажирів, які можуть придбати опцію Priority Boarding на рейсах Ryanair становить 90 – 95 з 189 пасажирів. Тому, перші 30 пасажирів платитимуть за послугу 6€, наступні 30 мандрівників платитимуть 8€, а останні 30 місць вартуватимуть 10€.

Від чого залежатиме та як зміниться ціна на послугу 10kg Check-in Bag:

Нагадаємо, що в кінці минулого року Ryanair ввів поняття малого зареєстрованого багажу вагою до 10 кілограм та розміром до 55 x 40 x 20 см. При анонсі дана опція коштувала 8€ при покупці разом з авіаквитками та 10€ при покупці після бронювання. Відтепер малий реєстрований багаж коштуватиме 10€ – 12€ під час та після бронювання авіаквитків. Зауважимо, що тільки перші 8 місць маленького багажу коштуватимуть 10€, всі решта будуть коштувати 12€.

Що краще Priority Boarding чи багаж 10 кілограм за 10€ – 12:

Якщо у вашому багажі немає нічого такого, що заборонено брати на борт літака (рідини та косметику (від 100 мл), гострі предмети (ножі, ножиці, небезпечні бритви, спиці, тощо), інструменти (викрутки, молотки, плоскогубці тощо) то краще купувати опцію Priority Boarding. У тому випадку, якщо вам необхідно везти заборонені для перевезення у ручній поклажі предмети – то ви можете придбати 10 кілограм багажу за 10€ 12€ замість великого багажу на 20 кілограм за 25€.

Що буде, якщо маленька одиниця ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених розмірів:

Якщо маленька одиниця вашої ручної поклажі не вміститься в рамку дозволених авіакомпанією розмірів, і її розміри будуть на 25% більшими за максимально дозволені – вам доведеться заплатити 25€ штрафу і вашу сумку заберуть в багажний відсік літака.

Що буде якщо ви візьмете з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не придбавши Priority Boarding:

Пасажирам які візьмуть з собою 2 одиниці ручної поклажі, завчасно не потурбувавшись про придбання опції Priority Boarding доведеться заплатити 25€, і більшу валізу буде поміщено в багажний відсік літака.

Скільки пасажирів можуть придбати опцію Priority Boarding на рейс:

Максимальна кількість пасажирів, які можуть придбати опцію Priority Boarding на рейсах Ryanair становить 9095 з 189 пасажирів.

Приклад бронювання квитків з Києва у Варшаву з найнижчою ціною за послуги пріоритетної посадки:

Приклад бронювання квитків з Києва у Варшаву з найнижчою ціною за послуги пріоритетної посадки

Авіаквитки з Києва у Вільнюс з підвищеною ціною за Priority Boarding:

Авіаквитки з Києва у Вільнюс з підвищеною ціною за Priority Boarding

Квитки Львів – Варшава з найвищою ціною за послуги Priority & 2 Cabin Bags:

Квитки Львів - Варшава з найвищою ціною за послуги Priority & 2 Cabin Bags

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …