В той час коли Wizz Air відкриває базу в Львові, анонсує нові рейси з України та з Європи в ОАЕ, ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair стає все більш песимістичною у своїх прогнозах і не сподівається на суттєве відновлення польотів у травні та червні! Про це йдеться у останньому звіті авіакомпанії для інвесторів.

Отож, з квітня по червень, очікується відновлення менше 1% запланованого обсягу польотів. Воднораз, авіакомпанія сподівається повернутися до часткового виконання польотів у період з липня по вересень, проте, не чекає досягнути навіть 50% від початкової цілі з перевезення 44 мільйонів пасажирів у цей період. До кінця березня 2021 року Ryanair розраховує перевезти менше 100 мільйонів пасажирів, що на 35% нижче початкової цілі в 154 мільйони.

Водночас, керівництво Ryanair стурбоване можливими негативними наслідками для авіаційної галузі та лоукост-сегменту, які можуть виникнути у зв’язку із рішенням багатьох європейських урядів щодо виділення значної фінансової підтримки для традиційних авіакомпаній. Наразі відомо про щонайменше 30 мільярдів Євро державної допомоги для авіакомпаній Lufthansa Group, AirFrance-KLM Group, TUI Group, Alitalia, SAS, Norwegian, Finnair та інших. Державна допомога порушує правила конкуренції в ЄС і ця дискримінаційна допомога буде оскаржена Ryanair в європейських судах.

Читайте також  Ваучери від Ryanair: відповіді на поширенні запитання

Внаслідок кризи Covid-19, заземлення майже всіх літаків з середини березня до принаймні липня, дискримінаційної підтримки великих-традиційних авіакомпаній урядами європейських країн, Ryanair тепер очікує відновлення попиту на перельоти та тарифи (до рівня 2019 року) аж влітку 2022 року.

Ryanair невдовзі представить програму реструктуризації, яку планують поступово впроваджувати з липня 2020 року, і яка попередньо передбачає звільнення 3000 працівників, зниження заробітних плат, як для рядових працівників так і для топ-менеджерів, а також закриття ряду базу по усій Європі. 

Також, авіакомпанія переглядає свої попередні плани щодо замовлення нових літаків. Так, з метою скорочення кількості запланованих поставок літаків протягом наступних 24 місяців, проводяться активні переговори як з Boeing, так і з орендодавцями A320 Laudamotion.

Автор фото – Lucas Davies

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Wizz Air пропонує українцям 10 000 безкоштовних квитків з Європи у Великобританію!

Угорський лоукостер Wizz Air спільно з іноземними неприбутковими благодійними компанії про…