Приємна новина для усіх хто полюбляє подорожувати з своїми тваринками від української авіакомпанії SkyUp Airlines – максимальна дозволена вага тварини, яка подорожує в салоні літака, разом з контейнером збільшена з 8 кг до 10 кг! Зовсім не зайве нововведення після сидіння лінивому на карантині.

Вартість перевезення тварини в салоні літака становить €40 при оплаті заздалегідь, та €50 при оплаті в аеропорту. Зазначимо, що максимально дозволені параметри контейнера для перевезення тварин в салоні літака становлять 50х40х20 см.

Читайте також  Як подорожувати з тваринами в літаку. Повна інструкція.

Також авіакомпанія дозволяє перевозити тварин в багажному відділені, ця послуга коштує €80 при оплаті заздалегідь та €100 при оплаті в аеропорту. Максимальна вага контейнера 23 кг, параметри контейнера у сумі — до 310 см у сумі трьох вимірів

SkyUp котик

А що як улюбленець з контейнером важить більше 23 кг

Потрібно буде в аеропорту сплатити  €5 за кожен додатковий кілограм ваги. До речі, максимальна вага — 32 кг.

Як забронювати послугу перевезення улюбленця

Ви можете додати послугу перевезення тварини під час або після купівлі квитка на сайті www.skyup.aero. Для цього відкривайте вкладку «Перевезення тварини» серед інших додаткових послуг.

На що варто звернути увагу

На одному рейсі можна перевозити не більше 4 тварин. Якщо ліміт зареєстрованих на рейс тварин вже вичерпаний, ви побачите цю інформацію під час бронювання послуги.

Які документи потрібні для перевезення тварини

Щоб дізнатися про необхідні документи, телефонуйте до ветеринарної служби: +38 (044) 281-75-92

SkyUp Airlines – молода українська авіакомпанія, яка була заснована у 2017 році. Польотну програму компанія почала здійснювати у травні 2018 року. Наразі флот авіакомпанії складається з десяти повітряних суден. Детальніше про авіакомпанію читайте тут.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Ryanair відкриває базу на Майдері на анонсує 10 нових напрямків

Авіакомпанія Ryanair відкриває нову базу в місті Фуншал на острові Мадейра (Португалія). …