Напередодні зимових свят, з 16 грудня Укрзалізниця запускає новий потяг класу “нічний експрес” Запоріжжя-Ужгород, маршрут якого розрахований під подорожі з Придніпров’я на курорти Карпат. Тепер жителі Дніпра і Запоріжжя зможуть доїхати до Закарпаття без пересадок. Крім того, поїзд їде через Львів і набагато швидше, ніж інші. Наприклад, із Запоріжжя до Львова можна буде доїхати за 15 годин, а з Дніпра – за 13.

Потяг №3/4 буде курсувати через день: по парних датам – із Запоріжжя, а по непарних – з Ужгорода. Згідно графіку він відправлятиметься із Запоріжжя о 14:40, через 2 години о 16:35-16:40 потяг буде робити зупинку в Дніпрі, в 17:12-17:14 – в Кам’янському, о 22:59-23:01 – в Білій Церкві, і з самого ранку о 5:40-6:06 – у Львові. Після Львова потяг буде робити зупинки на станціях Стрий, Славське, Скотарське, Воловець, Свалява, Мукачево. В Ужгород потяг прибуватиме о 11:06, що досить зручно.

Читайте також  Усі потяги з України у Європу: ціни та розклад!

Загальний час у дорозі становитиме 20 годин 26 хвилин. У зворотному напрямку потяг вирушатиме о 13:20 і прибуватиме в Запоріжжя – о 10:14. Час в дорозі – майже 21 година.

Квитки на новий нічний потяг в два рази дорожче, ніж на ті, які їдуть із Запоріжжя до Львова по 20-24 години. За інформацією порталу “онлайн-резервування”, вартість квитків із Запоріжжя в Ужгород у вагон купе (на перший рейс 16 грудня) становить 1049,17 грн. Зараз для резервування доступні лише купейні вагони, але в майбутньому обіцяють додати СВ. Вартість буде варіюватися в залежності від свят та днів тижня, як це зазвичай відбувається з квитками Укрзалізниці.

“Новий маршрут стане потужним імпульсом для розвитку туристичної України. Вагони у цьому сполученні пройшли капітально-відновлювальний ремонт, а графік складений з урахуванням побажань пасажирів.”, – зазначив на сторінці в Facebook в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…