Чим втамувати жагу до подорожей у час карантину, як не класною книжкою? Саме зараз час перечитати все, що відкладали на потім через постійну нестачу часу. Ми підготували для підбірку книг про подорожі. Читаємо, уявляємо та накопичуємо сили для дослідження нових країн після карантину.

Леонід Кантер, Павло Солодько “З табуретом до океану”

Леонід Катер – український письменник, режисер та продюсер, який трагічно загинув у 2018 році. У його фільмографії чимало цікавих кінокартин, одна з яких – документальна кінострічка «Міф».

А от найяскравішою літературною роботою автора називають книгу, написану в співавторстві з Павлом Солодьком «З табуретом до океану».

Leonid Kanter
Фото: Inspired

Захопливою є вже сама ідея створення роману: у 2004 році у кількох друзів з’являється спільна мрія – відвезти кухонні табурети до чотирьох океанів. Уже наступного ранку вони починають підготовку до подорожі.

«Найкращі пригоди починаються тоді, коли у тебе закінчуються усі гроші. Не тоді, коли в тебе є хоч ще трохи, а саме тоді, коли в кишені круглий нуль», – говорив про мандрівки Леонід Кантер.

У романі «З табуретом до океану» розповідається про всі проблеми та перепони, з якими стикаються мандрівники на шляху до здійснення шаленої мрії.

Придбати книжку “З табуретом до океану”

Богдан Логвиненко «Перехожі. Південно-Східна Азія»

Книга складається з кількох розділів, кожен з яких присвячений певній місцевості. Богдан Логвиненко описує традиції, людей, звички народів Південно-Східної Азії. Разом з автором ви побуваєте в Таїланді, Лаосі, В’єтнамі, Малайзії та Сингапурі.

Logvynenko
Фото: rozetka.ua

Це не особисті враження від подорожей, а історії людей, яких зустрів письменник-мандрівник. А яскраві ілюстрації підкреслюють враження від книги.

Придбати книжку «Перехожі. Південно-Східна Азія»

Андрій Любка «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани»

Минулого року Андрій Любка написав книгу-щоденник подорожей до популярних місць, столиць, а також загублених у часі й просторі провінцій та невизнаних республік.

Читайте також  Ryanair змінює правила провозу багажу з 15 січня 2018 року!
Andrii Lubka
Фото: Книгарня Є

«Щоб написати книжку, я не тільки об’їздив, а й трохи пожив на Балканах: пів року в Румунії, два місяці – в Сербії, півтора – в Словенії, більш ніж місяць у Хорватії, майже місяць у Боснії, два тижні – в Македонії. А три роки тому в Бухаресті я написав коротенький есей «У пошуках варварів». Він був опублікований тільки англійською і в ньому йшлося про Овідія й кордон у дельті Дунаю, який був (і до певної міри залишається) лімесом західної цивілізації», – говорив Андрій Любка в одному з інтерв’ю.

Придбати книжку «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й не закінчуються Балкани»

Світлана Ославська «Півмісяць, хрест і павич. Подорожі до Месопотамії»

Українська журналістка, дослідниця культури Світлана Ославська об’єднала власні репортажі про Туреччину в єдину книгу. Тут ви зустрінете зовсім іншу Туреччину – не ту курортну, сонячну, а справжню, що не вписується в рамки нашого звичного сприйняття.

Oslavska
Фото: MediaLab

Придбати книжку Півмісяць, хрест і павич

Вадим Івлєв «Мандри киянина Океанією, або Репортажі поспіхом з-поза обрію»

Книга про місця, які ви бачили в телешоу, куди завжди мріяли потрапити, але не вистачало сміливості або часу. Автор описує свої мандрівки до десятків островів Тихого океану, Коста-Ріки, Чилі, Перу. У книзі він розповідає про обряди, ритуали, легенди, костюми і танці тих країн, які відвідав.

Прочитавши цю книгу, ви обов’язково дізнаєтесь чимало цікавих фактів про найвіддаленіші куточки земної кулі – гірські райони Папуа Нової Гвінеї, древню фортецю інків Мачу-Пікчу чи безлюдний острів Херд у суворій Антарктиці.

Фото: Inspired, rozetka, Книгарня Є, MediaLab

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Як вибрати готель для зимового сімейного відпочинку в Єгипті

Зимові сімейні канікули в Єгипті — чудова можливість за доступною ціною потрапити у літо т…