Категорії: Інше

Туристичне страхування та його особливості

Для гарантованого отримання екстреної медичної допомоги туристу, який відпочиває за кордоном, необхідно перед від’їздом оформити туристичну страховку – якщо планується відпочинок у країнах Шенгену, тоді отримання медичного полісу — це обов’язкова умова. Відсутність цього документа — це 100% відмова посольства у відкритті візи.

Їдемо відпочивати, або Навіщо потрібна туристична страховка

Якщо планується поїздка з метою відпочинку з України в безвізові країни, то наявність туристичної страховки не є обов’язковою умовою. Однак її відсутність — це недолік для самого відпочиваючого, адже в разі необхідності звернення за медичною допомогою всі витрати доведеться оплачувати самостійно.

Туристичний страховий поліс — це не тільки медичний захист. Плануючи поїздку за кордон з метою відпочинку, необхідно дізнатися, які види полісів для туристів бувають і наскільки важливими вони є. Оформлення страховки відбувається для кожного туриста, а її вартість залежить від різних факторів.

Види туристичного страхування

Щоб відпочинок, який планується, пройшов без непередбачених витрат, потрібно оформити страховку. Розрізняють три види туристичного страхування:

  1. Медична — є умовно-обов’язковою. Якщо турист їде до країн Шенгенської зони, то однією з умов надання візи є наявність оформленого поліса медичного страхування на весь період перебування за кордоном. Ця страховка гарантує, що в разі необхідності отримання екстреної допомоги, вона буде надана, а витрати покриті страховим агентством.
  2. Втрата багажу — щоб виключити неприємні наслідки втрати речей, необхідно оформити спеціальний вид страхування. Кошти за багаж відшкодовуються агентством в разі його загублення, пошкодження або при затримці видачі перевізником.
  3. Невиїзд — якщо поїздка планується завчасно, то можливе виникнення непередбачених ситуацій, наприклад, погіршення здоров’я. Повернути гроші за куплені квитки, бронювання готелю і вартість туру можна тільки за допомогою туристичної страховки від невиїзду.

Туристи самостійно приймають рішення про необхідність оформлення страховки від втрати багажу і на невиїзд. Медичний поліс рекомендується оформлювати завжди, навіть незважаючи на те, куди вирушає турист, на який термін, і незалежно від того, наскільки він матеріально забезпечений.

Оформлення туристичної страховки, або Що врахувати при її отриманні

Якщо ви отримуєте туристичну страховку вперше, то необхідно уважно ознайомитися з усіма аспектами. Відшкодовуються витрати на:

  • надання невідкладної екстреної медичної допомоги;
  • проведення операцій;
  • виникнення нещасних випадків;
  • транспортні витрати (в тому числі і доставлення тіла на батьківщину).

Залежно від типу відпочинку, можна розширити варіант медичного страхування. Ніхто не застрахований від нещасних випадків, тому, вирушаючи на відпочинок за кордон, потрібно обов’язково застерегти себе і своїх близьких від непередбачених витрат.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Роман Б.

Коротка інформація

Останні записи

Укрзалізниця презентувала власний мобільний додаток!

Укрзалізниця нарешті запустила офіційний мобільний додаток! Про це повідомляє прес-служба УЗ. Додаток створений у партнерстві…

2 дні тому

Wizz Air: 100 000 безкоштовних квитків для українців, в обмін на польоти до рф?

Угорська бюджетна авіакомпанія Wizz Air, яка зазнала та зазнає важких репутаційних втрат після анонсу дочірньої…

3 дні тому

24 серпня відкриють рух євроколією з Львівщини до Варшави!

24 серпня, по старій радянській традиції, планують запустити залізничне сполучення євроколією шириною 1435 мм між…

5 днів тому

Wizz Air планує відновити польоти до рф в жовтні

Дочка угорського лоукостера Wizz Air - Wizz Air Abu Dhabi планує у жовтні літати з…

6 днів тому

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації норм щодо вигляду бортпровідників, пілотів та наземного…

1 тиждень тому

FlixBus повернув рейси до прикордонної зупинки Медика

Європейський автобусний перевізник FlixBus повернув рейси до прикордонної зупинки у Польщі «Medyka Granica»! Відтак в…

1 тиждень тому