З 1 березня 2020 року українці будуть їздити до Росії лише за закордонним паспортом. Водночас при в’їзді громадян України з території РФ прикордонники безперешкодно пропускатимуть і за внутрішніми паспортами.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України. Воно призупиняє дію положень, згідно з якими українці могли перетинати кордон з Росією на підставі внутрішніх паспортів, а діти до 16 років – свідоцтва про народження.

Про цю заборону раніше вже повідомляв директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

«Це питання є нагальним як для належної ідентифікації осіб при перетині державного кордону, так і для захисту прав та інтересів тих громадян, які подорожують до і в Росію», зазначав він.

Відтермінування початку дії постанови до 1 березня пояснюють проведенням інформаційно-роз’яснювальної роботи і своєчасного документування закордонними паспортами всіх українців.

Читайте також  Туристична віза в США – покрокова інструкція!

Правило розповсюджується як на дорослих, так і на дітей. МЗС наголошує на тому, що свідоцтво про народження дитини не підтверджує громадянство та не містить фотографії, що унеможливлює ідентифікацію дитини за цим документом.

Окрім того, за внутрішнім паспортом або свідоцтвом неможливо перевірити наявність обмежень на перетин кордону, оскільки вони не містять інформації латиницею. А низький ступінь захисту загрожує безпеці та громадському порядку.

Фото: ukrainskagazeta

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МАУ оптимізує польотну програму до кінця серпня

Зважаючи на заборону Європейського Союзу на вільний перетин кордону Шенгенської зони для г…