Турецька авіакомпанія Turkish Airlines пропонує опцію безкоштовного повернення або зміни авіаквитків. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

“У зв’язку з нинішньою ситуацією в Україні, пасажири, які придбали авіаквитки до 13 лютого 2022 року (включно) на рейси Turkish Airlines, які прибувають в Україну (Київ, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя та Миколаїв) з 13 по 28 лютого (включно), отримали додаткові права на зміну та відшкодування”, – йдеться у повідомлені авіакомпанії.

❗ Описані нижче умови актуальні до 28 лютого 2022 року

Умови зміни дати рейсу:

  • право на безкоштовну зміну дати польоту (за умови, що новий рейс призначений для того ж маршруту та класу обслуговування) якщо запитувана дата польоту не пізніше 31.03.2022 (включно)
  • зміна напрямку можлива за правилами тарифу оригінального квитка
  • доступна опція відкритого квитка, тобто термін дії квитків може бути продовжений до 31.03.2022 (включено) без будь-яких зборів або штрафів

Умови повернення коштів:

  • невикористані квитки можна повернути
  • за частково використані квитки (квитки на поїздки, які не були завершені) повертається лише невикористана частина квитка
  • змінити квитки та повернути кошти можна через офіси продажу Turkish Airlines, кол-центр та агентства, у яких був придбаний квиток

Нагадаємо, що в суботу авіакомпанія KLM тимчасово скасувала усі рейси до України. На наступний день українська авіакомпанія SkyUp припинила продаж квитків на 14-15 лютого, передумовою до такого рішення стало повідомлення найбільших у світі страхових компаній про призупинення страхування літаків для польотів у повітряному просторі України.

Згодом Міністерство інфраструктури України спростувало інформацію про закриття авіапростору над Україною.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Neobus: новий експрес Ряшів – Варшава з 26 квітня!

Польський автобусний перевізник анонсував новий експрес з прикордонного Ряшева (Жешува) у …