Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня 2020 року, у зв’язку із цим такі українські авіакомпанії, як Міжнародні авіалінії України, SkyUp Airlines, Роза Вітрів та Мотор Січ майже синхронно проінформували про продовження зупинки виконання рейсів до 11 травня, а деякі авікаомпанії продовжили зупинку перельотів до 19 травня.

Карантинні заходи, в тому числі, тимчасова заборона пасажирського авіасполучення, сьогодні діють у більшості країн Європи та світу. Для того щоб українські авіакомпанія могли повноцінно відновити виконання регулярних рейсів, потрібно скасування заборони на польоти не лише в Україні, а і в країнах призначення.

Станом на сьогодні деякі країни повідомляють про орієнтовні дати початку пом’якшення заходів, що вживаються для запобігання розповсюдженню COVID-19, а також про плани виходу з карантину. Проте офіційної інформації про дати відновлення пасажирських перевезень немає.

Нагадаємо, що авіакомпанії не можуть виконати рейси у вищезазначений період часу у зв’язку із запровадженням органами державної влади України та інших країн світу тимчасового обмеження перетинання державного кордону, а також карантину, який офіційно віднесено до форс-мажорних обставин (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17 березня 2020 року.

Згідно із законодавством та відповідно до правил авіакомпаній, у випадку скасування рейсу через форс-мажорні обставини, пасажири можуть розраховувати на зміну дати вильоту без додаткових доплат, повернення вартості придбаних авіаквитків згідно з умовами застосованого тарифу. Деякі авіакомапанії пропонують повернення вартості квитків на ваучер, а Роза Вітрів дозволяє змінювати місце призначення на внутрішньоукраїнських рейсах!

Міжнародні Авіалінії України

Виконуючи розпорядження Уряду про тимчасове обмеження перетину державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» припиняє виконання регулярних рейсів на період з 17 березня по 11 травня 2020 року включно.

За цих форс-мажорних обставин навантаження на канали зв’язку авіакомпанії збільшилось, відтак наразі кол-центр тимчасово не приймає дзвінки, тому для повернення квитків або внесення змін в бронювання необхідно:

  • обміняти невикористаний квиток (його невикористану частину) або невикористану додаткову послугу на промокод онлайн. Промокод може бути використаний для оплати вартості нового квитка та додаткових послуг на сайті МАУ протягом 2 років

Заповнюйте форму зворотного зв’язку для:

  • для внесення змін до квитка
  • обміну квитка на промокод, якщо Ваш квиток було придбано через агентську мережу авіакомпанії або не підлягає обміну онлайн

Детальна інформація щодо обміну та заміни квитків читайте тут.

SkyUp Airlines

Авіакомпанія SkyUp відкладає виконання регулярних рейсів до 11 травня 2020 року у зв’язку із подовженням урядом загальнонаціонального карантину. Пасажири, які мають квитки на рейси з вильотом у період до 11 травня включно, можуть перенести їх на інші дати або отримати відшкодування вартості квитка згідно з умовами тарифу.

Читайте також  Влітку із Києва в Люблін від 23€ в обидва боки для усіх! Дешевше ніж у Wizz Air!

Умови перебронювання або повернення вартості квитків:

Продовження карантину до 11 травня 2020 унеможливлює виконання авіакомпанією рейсів у цей період, а отже дія форс-мажорних обставин також вплине на умови відшкодування квитків, придбаних на цей час.

Пасажирам із квитками на рейси з вильотом до 11 травня включно пропонуються такі можливості:

  • перебронювати квиток на пізніший термін протягом року від дати першого перельоту у бронюванні. Виняток становлять новорічні, різдвяні свята та 8 березня наступного року, а саме: 24.12.2020 – 10.01.2021, 05.03 – 10.03.2021.
  • отримати відшкодування вартості квитка відповідно до умов тарифу, за яким квиток було придбано. Повернення коштів здійснюватиметься після відновлення операційної діяльності авіакомпанії.

З усіх питань, пов’язаних зі зміною дати або відшкодуванням вартості квитків, потрібно:

  • направити запит на електронну пошту letstalk@skyup.aero, якщо квиток придбано на сайті авіакомпанії
  • звернутися за місцем бронювання квитка, якщо квиток придбано через агентську мережу авіакомпанії

Детальна інформація щодо обміну та заміни квитків читайте тут.

Мотор Січ

В зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, що склалася у зв’язку з поширенням гострого распіраторного захворювання COVID-19 Авіакомпанія Мотор Січ припиняє виконання всіх регулярних рейсів до 12 травня 2020 року.

Пасажири, які мають авіаквитки на рейси авіакомпанії Мотор Січ з датою вильоту в період до 12 травня 2020 року можуть звернутися до Контактного центру авіакомпанії або в туристичне агентство, де був придбаний авіаквиток, для вирішення питань повернення коштів або перенесення вильоту на більш пізню дату.

Пасажирів, що мають авіаквитки на рейси авіакомпанії Мотор Січ з датою вильоту після 12 травня 2020 року, просять стежити за інформацією на офіційному сайті авіакомпанії www.flymotorsich.com і на офіційних сторінках авіакомпанії в соціальних мережах.

Детальна інформація щодо обміну та заміни квитків читайте тут.

Windrose

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року, відповідне рішення Уряду спричинило вимушене скасування авіарейсів авіакомпанії Роза Вітрів до 19 травня включно.

Зміна дати та напрямку вильоту на міжнародних рейсах можлива до 31 грудня 2020 року. На внутрішніх авіарейсах зміну дати та напрямку дозволено необмежену кількість разів до 31 грудня 2020 року.

Також існує можливість заміни одного міжнародного напрямку на три перельоти Україною.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до Контактного центру Авіакомпанії у будь-який час, як до, так і після дати скасованого рейсу. Всі дані за вашими квитками збережено в системі.

Детальна інформація щодо обміну та заміни квитків читайте тут.

Автор фото – Юра Танчин

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

День святого Валентина 2024: усі туристичні акції та розпродажі!

14 лютого – це особливий день, коли увесь світ відзначає День святого Валентина. Це …