Кабінет Міністрів України вніс зміни до “карантинної” постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідеміологічної безпеки. Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

Відповідно до останніх змін, з 21 жовтня міжрегіональні автобусні, залізничні та авіаційні перевезення пасажирів у регіонах із жовтим, помаранчевим чи червоним рівнем епідеміологічної безпеки будуть дозволені за умови наявності в усіх пасажирів, водіїв чи екіпажу авіатранспорту сертифікату про вакцинацію, одужання або негативного результату ПЛР-тестування/антиген тест.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

➡ Отож, міжрегіональні перевезення пасажирів будуть дозволені за умови наявності одного із цих документів: 

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Дія
  • негативного результату ПЛР-тесту або антиген тест (чинний 72 години)

Нагадаємо, що нещодавно в Мінцифрі анонсували три типи внутрішніх сертифікатів – жовтий, зелений та про одужання.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Італійська авіакомпанія Alitalia виконала останній рейс

Авіакомпанія Alitalia здійснила останній рейс. З 15 жовтня всі польоти виконуватимуть під …