Кабінет Міністрів України скасував норму, що передбачала можливість в’їзду в Україну іноземців, які прямували територією нашої держави транзитом, а також уточнив категорії громадян, які мають родинні зв’язки з громадянами України і яким дозволяється в’їзд в Україну. Про це повідомляють на сайті МВС України.

Нагадаємо, що 26 серпня на засіданні КМУ було прийнято рішення про тимчасову заборону на в’їзд в Україну іноземних громадян або осіб без громадянства на період з 29 серпня по 28 вересня, але фактично кордон було закрито 28 серпня.

Тоді стало відомо повний перелік іноземних громадян або осіб без громадянства, на яких не розповсюджується заборона на в’їзд в Україну.

Відповідно до нового рішення Уряду, скасовується норма, що передбачала можливість в’їзду в Україну іноземців, які прямували територією нашої держави транзитом.

Деталізовано категорії громадян, які можуть вважатись родичами – є одним із подружжя, батьками, дітьми, бабою або дідом громадянина України. При цьому, згідно з законодавством, правовий статус дитини має особа до досягнення нею повноліття.

Також деталізовано й питання, якщо особи прямують в Україну на навчання. Власне відповідний абзац доповнено, що це мають бути заклади вищої освіти.

Підтримати проект

Фото з сайту dpsu.gov.ua

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…