Сервіс для пошуку, виклику та оплати таксі Uber відновив роботу у Києві, а також запустив свої послуги в нових українських містах – Луцьку, Рівному та Хмельницькому.

З цієї нагоди Убер дарує знижку до 150 грн на 3 поїздки по промокоду SLAVAUA. Акція діятиме до 24 квітня 2022 року.

Наразі сервіс доступний в дев’яти містах України: Києві, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Вінниці, Івано-Франківську, Тернополі, Львові та Чернівцях. У зв’язку із воєнними діями Uber не доступний в Дніпрі, Херсоні, Одесі, Маріуполі та Запоріжжі.

💡 Що таке Uber і чому навколо нього стільки шуму?

«Убер відновив роботу в Києві. Щоб підтримати негайне відновлення міста, Uber не стягуватиме жодної комісії за поїздки — це означає, що повна вартість проїзду, сплачена пасажирами, буде надходити безпосередньо місцевим водіям. Також Uber пожертвує 10 000 безоплатних поїздок державним службовцям та іншим працівникам критичної інфраструктури, що надають необхідну допомогу й послуги киянам», — коментує Анабель Діаз, регіональна менеджерка Uber в Європі, Близькому Сході та Африці.

Також Uber спільно з DonorUA пропонує промокоди на безкоштовні поїздки до 150 грн кожна для донорів крові. Також нагадаємо, що напередодні Убер запустив послугу Uber Aid, яка дозволяє українцям їздити до кордонів безоплатно. У Львові запустили сервіс Uber Connect & Van зі спеціальним промокодом для пожертвування товарів для внутрішньо переміщених осіб у співпраці з НУО «Волонтерська Сотня Львів».

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ відкрила продаж квитків на потяг Рава-Руська – Люблін – Варшава! Від 1068 гривень!

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на новий міжнародний потяг Рава-Руська – Люблін…