uber lviv

Убер (Uber) – система, яка наробила багато шуму у світі і якою уже користуються мільйони пасажирів. По суті це революція у міських перевезеннях, Uber іноді навіть називають “вбивцею таксі”.  Uber офіційно стартував в Україні на початку літа 2016 і уже працює у Києві та Одесі. Від сьогодні і у Львові!
Сервіс уже працює в 75 країнах та понад 450 містах. Діяльність сервісу викликала конфліктні ситуації і протести у багатьох країнах, включаючи Францію, Німеччину, Італію, Нідерланди, Іспанію. У деяких країнах компанія Uber отримувала штрафи, в інших заборонялися деякі або всі її послуги. Проблема пов’язана з невідповідністю правил сервісу законодавству в ряді європейських країн (найчастіше, відсутність належних ліцензій на надання послуг перевезення пасажирів), а також із заниженими тарифами.

Детальніше про Uber

По суті Uber це програма, яку потрібно завантажити на смартфон, зареєструватись та попередньо ввести данні платіжної картки (дебетової або кредитної). Далі процес виклику машини відбувається у кілька натискань на смартфоні: вказується місце подачі та кінцева адреса.
У бізнес-моделі Uber відсутня передача готівки або оплата карткою в терміналі в авто. Гроші автоматично списуються з картки пасажира відразу по завершенні поїздки та поступають на рахунок компанії UBER, яка через деякий час виплачує їх водіям утримавши комісію до 25%.
Інтерфейс програми чимось подібний до уже відомих українцям додатків UKLON та TapTaxi, проте «свою» та інші UBER машини клієнт може побачити на карті в режимі онлайн, існує система рейтингу водіїв та пасажирів і … ніякої готівки!

Читайте також  Дочекались! Що таке UBER і чому навколо нього стільки шуму?

Як зареєструватись та отримати знижку та безкоштовні поїздки UBER у Львові?

При першій реєстрації Uber пропонує одну безкоштовну поїздку (вартістю 30 грн). За цю вартість можна приміром доїхати з Залізничного вокзалу Львова до центру міста. Після завантаженням додатку UBER – необхідно ввести реєстраційні та фінансові данні (номер банківської карти) та таким чином верифікувати свій аккаунт.

З нагоди запуску сервісу у Львові – кожному новому користувачу також дарують 5 безкоштовних поїздок, вартістю до 75 грн. кожна, які необхідно “погасити” до 26 лютого включно!

Для отримання безкоштовних поїздок Uber у Львові, а також 30 грн на рахунок – Вам необхідно:

  1. Завантажити додаток UBER
  2. Ввести номер банківської карти та верифікувати аккаунт
  3. Ввести промокод LVIV у процесы виклику авто.

Зареєструватись в Uber та отримати безкоштовні поїздки

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Uber відновив роботу в Києві та почав працювати в Луцьку, Рівному та Хмельницькому

Сервіс для пошуку, виклику та оплати таксі Uber відновив роботу у Києві, а також запустив …