Uber підготував для жителів столиці зручний замінник громадського транспорту. Новий сервіс Uber Shuttle дозволятиме забронювати місце в зручному, доступному та швидкому мікроавтобусі, який курсуватиме за різними маршрутами.

Замовити послугу Uber Shuttle можна буде з травня цього року. Прес-служба компанії Uber обіцяє, що щоденні поїздки на роботу стануть зручнішими та доступнішими.

“Більше не доведеться стояти в чергах або пропускати свій транспорт через те, що він переповнений”, – йдеться на сайті компанії.

Подібний сервіс вже працює у Каїрі та Мексиці.

Що таке Uber Shuttle?

За попередньою інформацією, Uber Shuttle є чимось середнім між маршрутним таксі та каршерінгом. Пасажири через мобільний додаток Uber зможуть забронювати собі місце в маршрутному таксі, вказавши місця відправлення та призначення.

За кілька хвилин програма відшукає пасажирів, яким необхідно їхати в такому ж напрямку і сформує ціну замовлення.
Додаток також покаже користувачу, як дійти до зупинки, де його протягом кількох хвилин чекатиме мікроавтобус.

Читайте також  Оренда авто за кордоном: як платити мінімум, а отримувати максимум!

Де шукати інформацію про маршрути та ціни

Детальну інформацію про тарифи та маршрути Uber Shuttle обіцяють надати у день запуску сервісу. А для того, щоб краще зрозуміти потреби киян, в офіційному блозі запустили опитування. У користувачів питають про дні та час, коли вони найчастіше користуються громадським транспортом та про те, в які райони вони найчастіше прямують.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Рада Європейського Союзу затвердила нову рекомендацію щодо забезпечення безпечного та віль…