Uber підготував для жителів столиці зручний замінник громадського транспорту. Новий сервіс Uber Shuttle дозволятиме забронювати місце в зручному, доступному та швидкому мікроавтобусі, який курсуватиме за різними маршрутами.

Замовити послугу Uber Shuttle можна буде з травня цього року. Прес-служба компанії Uber обіцяє, що щоденні поїздки на роботу стануть зручнішими та доступнішими.

“Більше не доведеться стояти в чергах або пропускати свій транспорт через те, що він переповнений”, – йдеться на сайті компанії.

Подібний сервіс вже працює у Каїрі та Мексиці.

Що таке Uber Shuttle?

За попередньою інформацією, Uber Shuttle є чимось середнім між маршрутним таксі та каршерінгом. Пасажири через мобільний додаток Uber зможуть забронювати собі місце в маршрутному таксі, вказавши місця відправлення та призначення.

За кілька хвилин програма відшукає пасажирів, яким необхідно їхати в такому ж напрямку і сформує ціну замовлення.
Додаток також покаже користувачу, як дійти до зупинки, де його протягом кількох хвилин чекатиме мікроавтобус.

Де шукати інформацію про маршрути та ціни

Детальну інформацію про тарифи та маршрути Uber Shuttle обіцяють надати у день запуску сервісу. А для того, щоб краще зрозуміти потреби киян, в офіційному блозі запустили опитування. У користувачів питають про дні та час, коли вони найчастіше користуються громадським транспортом та про те, в які райони вони найчастіше прямують.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Зверніть увагу

Потяг “п’яти столиць”, нові міжнародні напрямки та інші плани Укрзалізниці!

Укрзалізниця планує відкрити нові внутрішні та міжнародні маршрути, оновити рухомий склад,…