Українська авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України в рамках оптимізації маршрутної мережі припинить виконання польотів із Києва в Краків та Бангкок! За інформацією прес-служби авіакомпанії, чергова оптимізація проводиться з метою повернення бізнесу авіаперевізника у зону беззбитковості.

Рейси із Києва в Краків припинять виконувати починаючи з 14 січня 2020 року. Щодо рейсу в Бангкок то з 16 листопада зміниться кількість рейсів: з 4 до до 3 щотижневих рейсів, а починаючи з 29 березня і на весь період літньої навігації IATA 2020, повітряне сполучення між столицями України і Таїланду буде призупинено.

Нагадаємо, що 25 жовтня МАУ повідомила про скасування рейсів із Києва в Амман, Мінськ, Ригу, Пекін, а також суттєві зміни в розкладі рейсів багатьох середньомагістральних та далкеомагістральних рейсів.

Отож, у зв’язку з оптимізацією маршрутної мережі МАУ припинять виконання наступних рейсів рейсів:

  • Київ – Амман з 16 листопада
  • Київ – Мінськ з 16 листопада
  • Київ – Рига з 16 листопада
  • Київ – Пекін з 16 листопада
  • Київ – Краків з 14 січня 2020
  • Київ – Бангкок з 29 березня 2020
Читайте також  Експрезидент МАУ буде "займатись лоукостами" в транспортному комітеті Верховної Ради!

Пасажирам, яких торкнуться зміни в розкладі рейсів Міжнародних Авіаліній України, буде запропонований рерутинг за наявності такої можливості або повернення вартості квитка (або його невикористаної частини), якщо зміна маршруту є неможливою або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

Перевірити статус рейсу можна тут.

Для якісної і оперативної обробки заявок компанією, пасажирові необхідно звернутися за допомогою одразу, як він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і в валюті оплати.

За всіма питаннями пасажири можуть звернутися до авіакомпанії за такими каналами зв’язку:

Фото з сайту МАУ

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Квитки на потяг Мукачево – Кошице доступні для бронювання онлайн!

В онлайн-системі бронювання Укрзалізниці з’явилися квитки на ще один міжнародний рей…