Українська авіакомпанія МАУ оптимізує роботу хаба в Міжнародному аеропорті «Бориспіль» та повністю скасовує виконання перельотів по частині напрямків у Європу та Азію, а також змінює розклад багатьох рейсів. Про це йдеться у офіційному повідомлені на сайті авіакомпанії.

У повідомлені йдеться, що зміни вносяться у зв’язку із коливаннями попиту, прогнозів розвитку економіки України, а також з необхідністю обльоту території Російської Федерації. Таким чином МАУ намагається оптимізувати витрати та повернутись до зони беззбитковості. Новий розклад вводиться з 16 листопада 2019 року на весь зимовий та літній сезони навігації 2019-2020 років.

Отож, у зв’язку з негативною рентабельністю Міжнародні авіалінії України припинять виконання наступних рейсів рейсів:

  • Київ – Амман
  • Київ – Мінськ
  • Київ – Рига
  • Київ – Пекін

Зміна розкладу середньомагістральних рейсів:

Регулярні рейси до Західної Європи виконуватимуться в денний час з вильотом із Києва у проміжку 9:30 – 10:30 і прильотом до Києва у проміжку 17:30 – 18:30 за місцевим часом. Частотність польотів між Києвом і Брюсселем, Копенгагеном, Стокгольмом, Краковом і Мадридом зросте до щоденної. Двічі на день виконуватимуться рейси у Вільнюс та Лондон.

Рейси до Каїра, Дубаї, Анкари, Ізміра, Єревана, Баку і Тегерана виконуватимуться в нічний час з вильотом із української столиці у проміжку 20:00 – 21:00 і прильотом до Києва у проміжку 7:30 – 8:45 за місцевим часом. Перельоти до Тель-Авіва, Стамбула та Тбілісі будуть виконуватися декілька разів на день.

Зміна розкладу далекомагістральних рейсів:

Кількість рейсів між Києвом і Торонто зросте з двох до трьох на тиждень, з 17 листопада відбудуться зміни в розкладі рейсів з Нью-Йорка до Києва – виліт о 00:30, приліт до Києва – о 16:20. Розклад рейсів з Києва до Нью-Йорка залишається без змін.

Читайте також  Із Києва в Мадрид від €38! Чергове зниження цін Ryanair!

Кількість щотижневих рейсів між Києвом і Делі збільшиться до п’яти в сезоні Зима 2019/2020, а згодом до семи в літньому сезоні 2020 року. Новий час відправлення рейсів з Делі – 23:30, прильоту до Києва – 04:10 ранку відповідно. Частотність польотів із Києва в Бангкок скорочено до 3 щотижневих рейсів. Такі зміни набудуть чинності з 16 листопада і діятимуть аж до того, як не вирішиться питання компенсації за обліт території РФ.

У зв’язку зі змінами плану польотів далекомагістральних рейсів, виконання дублюючих нічних рейсів і дублюючих денних рейсів МАУ на східних напрямках буде скорочене.

Внутрішньоукраїнські рейси:

МАУ продовжуватиме забезпечувати регулярне повітряне сполучення між містами України, виконуючи по два щоденні рейси із Києва в Одесу, Харків та Львів, та по одному щоденному рейсу в Дніпро, Херсон, Чернівці, Запоріжжя та Івано-Франківськ.

Що робити, якщо ваш рейс змінено або скасовано?

Авіакомпанія запропонує пасажирам зміну маршруту перевезення за наявності такої можливості або повернення вартості квитка, якщо зміна маршруту є неможливою або пасажир відмовляється від запропонованого альтернативного рейсу.

Для якісної і оперативної обробки заявок компанією, пасажирові необхідно звернутися за допомогою одразу, як він дізнається про зміни у виконанні його рейсу. Повернення коштів за невикористаний квиток (його частину) здійснюється за місцем придбання і в валюті оплати.

За всіма питаннями пасажири можуть звернутися до авіакомпанії за такими каналами зв’язку:

Фото з фейсбук сторінки МАУ

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Польща змінює умови в’їзду для українських громадян з 15 грудня!

Польща змінює умови в’їзду для іноземних туристів із за меж Шенгенської зони, в тому…