Починаючи з 18 січня Великобританія запроваджує вимогу обов’язкової наявності негативного результату тестування на COVID-19 (ПЛР тест) в осіб, які прибувають до країни. Про це повідомляють на сайті британського уряду.

ПЛР-тест необхідно робити не більше як за 72 години до перетину кордону. Детальна інформація по відповідності тестів тут.

Якщо з 18 січня, при подорожі у Великобританію, ви не пред’явите доказ негативного результату тесту, вас зможуть не посадити в літак, і вас можуть оштрафувати на 500 фунтів стерлінгів після прибуття до Англії.

У випадку недотримання цієї вимоги передбачається стягнення штрафу у розмірі від 500 фунтів стерлінгів.

Зазначимо, що ПЛР-тест зроблений до прибуття у Велику Британію не є альтернативою вимоги самоізоляції. Наразі чинною є вимога самоізоляції до 10 днів осіб, які перетинають кордон, а також заповнення онлайн форми контактних даних перед приїздом до Великої Британії.

Також існує альтернатива 10-денній самоізоляції під назвою Test to Release scheme, яка полягає у 5-ти денній самоізоляції та тестуванні у комерційні лабораторії.

➡ Детальніше читайте на сайті tripadvisor.mfa.gov.ua.

Станом на 7 січня Великобританія знаходиться з червоному списку МОЗ України, відтак після повернення до України доведеться сидіти на самоізоляції чи проходити тестування.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада ЄС рекомендує змінити правила подорожей в умовах пандемії COVID-19

Рада Європейського Союзу затвердила нову рекомендацію щодо забезпечення безпечного та віль…