Україна вводить обов’язкове експрес-тестування на пунктах пропуску через державний кордон для громадян, які прибувають з Індії, Великобританії, Португалії та Росії. Про це повідомляє МОЗ України.

Обмеження вводять із 2 липня у зв’язку із поширенням нового штаму COVID-19 Дельта. Зазначимо, що в Україні вже зафіксовано два випадки коронавірусної хвороби, викликані новим штамом у туристів, які прибули з Росії.

Для зменшення ризику поширення штаму Дельта в Україні, на вчорашньому засіданні Уряду вже підтримали впровадження низки заходів. Зокрема, громадянам, які прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів, заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного безпосередньо в пунктах пропуску (пунктах контролю).

💡 Оновлено: Щоб перетнути кордон в Україну з цих країн, українським громадянам потрібно буде додатково пройти експрес-тестування на визначення антигена SARS-CoV-2, зроблене безпосередньо в пункті пропуску через державний кордон, або пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію чи обсервацію з встановленням додатку Вдома.

Іноземцям та особам без громадянства, які не пройшли експрес-тестування, перетин державного кордону буде заборонений.

➡ Читайте також: Новий штам COVID-19: що відомо та чи зашкодить він подорожам

Нагадаємо, що тиждень тому Україна скасувала вимогу щодо обов’язкової самоізоляції для громадян України, які повертаються із закордону.

Довідка від МОЗ України:

Новий штам вірусу COVID-19 Дельта вже виявлено в понад 90 країнах світу. Він розповсюджений в Республіці Індія, Російській Федерації, Португалії та Великій Британії. За даними служб громадського здоров’я останньої, де новий штам відповідає за понад 60% інфікувань, він в 1,6 разів більш контагіозний, а також в 1,45 разів збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19.

Фото – United Nations COVID-19 Response

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…