Сьогодні, 28 вересня о 00:00, знято заборону на в’їзд іноземних громадян або осіб без громадянства в Україну.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня № 757 на період з 28 серпня до 28 вересня була встановлена тимчасова заборона іноземним громадянам чи особам без громадянства на в’їзд в Україну.

Так, як Кабінет Міністрів України не продовжив термін дії заборони, вона автоматично перестала діяти з 00:00 сьогоднішнього дня.

Тепер для усіх іноземців та осіб без громадянства діють такі ж правила при вїзді в України, які і для українських громадян:

  • при в’їзді з країн зеленої зони – без тестів та самоізоляції
  • при в’їзді з країн червоної зони – 14 днів самоізоляції чи ПЛР-тест для дострокового припинення самоізоляції

❗ Обов’язковою є наявність поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Читайте також  ЄС зменшив термін дії сертифікатів вакцинації до 9 місяців

Станом на 25 вересня до червоної зони віднесено 50 країн, до зеленої 144 країн. Перелік цих країн оновлюється Міністерством охорони здоров’я України кожного тижня, а до уваги показник захворюваності на коронавірус за останні 14 днів на 100 тисяч населення (який порівнюють з показником України – 109.5 станом на 25 вересня).

Підтримати проект

Автор фото – Polina Rytova

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…