Оновлено 23 жовтня

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало новий перелік країн “червоної” та “зеленої” зони, який був складений по новій методиці.

Отож, при формуванні переліку, до уваги береться тільки показник захворюваності на коронавірус за останні 14 днів на 100 тисяч населення (який порівнюють з показником України – 200.8 станом на 23 жовтня).

Цим самим зменшено кількість країн в червоній зоні. “Зелених” країн тепер 143 (з Україною включно), “червоних”51. До зеленої зони знову потрапили Польща, Болгарія, Кіпр, Греція, Естонія, Китай, Данія, Німеччина, Албанія, Хорватія, Угорщина, Монако, Катар, Боснія і Герцоговина та інші країни! В червоній зоні залишилась Чорногорія, Чехія, Іспанія, Франція, Бельгія, Ісландія, Велика Британія. 

16 жовтня в червону зону потрапили Словаччина, Словенія, Мальта, Румунія, Швейцарія, Йорданія, а в зелену Об’єднані Арабські Емірати, Танзанія та Мальдіви.

23 жовтня в червону зону потрапили: Австрія, Польща, Хорватія, Грузія, Північна Македонія та інші!

Нагадаємо, що з 1 серпня, при формуванні переліку, до уваги брався показник приріст хворих за останні 14 днів (якщо він перевищує такий приріст на території України) та відсоток хворих у країні за останні 14 днів у порівнянні з минулими 14 днями (якщо він не перевищує показник 30%).

Читайте також  МЗС України запустило інтерактивну карту для планування подорожей під час пандемії коронавірусу

Так, станом на 23 жовтня до червоної зони віднесено 51 країн, до зеленої 143 країн:

Червона зона: Андорра, Чеська Республіка, Бельгія, Нідерланди, Чорногорія, Вірменія, Франція, Аргентина, Словенія, Люксембург, Швейцарія, Велика Британія, Іспанія, Словаччина, Ліхтенштейн, Багамські Острови, Мальта, Коста-Рика, Ізраїль, Бахрейн, Ісландія, Грузія, Ірландія, Північна Македонія, Кабо-Верде, Ліван, Польща, Румунія, Республіка Молдова, Португалія, Хорватія, Сполучені Штати Америки, Кувейт, Йорданія, Боснія і Герцеговина, Австрія, Панама, Колумбія, Корейська Народно-Демократична Республіка, Кірибаті, Маршаллові Острови, Мікронезія, Науру, Ніуе, Палау, Самоа, Соломонові Острови, Тонга, Туркменістан, Тувалу, Вануату

Зелена зона: Україна, Італія, Об’єднані Арабські Емірати, Бразилія, Португалія, Угорщина, Мальдіви, Непал, Туніс, Боснія і Герцеговина, Російська Федерація, Марокко, Катар, Данія, Ліхтенштейн, Монако, Болгарія, Канада, Албанія, Швеція, Індія, Білорусь, Литва, Німеччина, Киргизстан, Латвія, Сан-Марино, Фінляндія, Греція, Естонія, Кіпр, Норвегія, Туреччина, Азербайджан, Сербія, Казахстан, Саудівська Аравія, Узбекистан, Шрі-Ланка, Таджикистан, Єгипет, Австралія, Нова Зеландія, Таїланд, Китай, Об’єднана Республіка Танзанія та інші країни

Детальний перелік держав із значним поширенням COVID-19 станом на 23 жовтня.

Архів:

Нагадаємо, що починаючи з 15 червня і до 1 серпня в Україні при формуванні переліку країни “червоної” та “зеленої” зони до уваги брався показник активних випадків COVID-19 на 100 тис населення, який не повинен перевищувати показник 55 випадків.

Після повернення з країн червоної зони обов’язкова самоізоляція/обсервація або проходження тестування для дострокового припинення самоізоляції.

Прийняття рішення про самоізоляцію/обсервацію осіб буде розглядатися країна звідки прибуває людина та країна, громадянином якої вона є. В той же час, якщо людина є громадянином країни «червоної зони», але має підтверджувальні документи, що протягом останніх 14 днів вона перебувала в країні «зеленої зони», буде розглядатися тільки країна відправлення.

Європейський союз не дозволив в’їзд громадянам України в туристичних цілях з 1 серпня. Це рішення буде переглядатися кожних 14-ть днів.

В Міністерстві охорони здоров’я також зазначають, що обов’язковою умовою для іноземців буде наявність полісу медичного страхування на випадок захворювання COVID-19.

Нагадаємо, що 15 червня, в Україні відновлено міжнародні пасажирські авіаперевезення, але в Мінінфраструктури закликають обов’язково перевіряти інформацію перед купівлею квитків щодо умов в’їзду громадян України до країн ЄС, які наразі НЕ відкрили свої кордони для українців. У такому разі право на в’їзд мають іноземці, дипломати та українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання в ЄС, а також в інших випадках, визначених країною в’їзду.

Останні новини по темі:

Країни які готові приймати громадян України:

 • Туреччина – без обмежень (страховка від Covid-19)
 • Албанія – без обмежень
 • Танзанія – без обмежень
 • ОАЕ – два ПЛР-тести
 • Болгарія – ПЛР-тест
 • Мальдіви – ПЛР-тест
 • Сербія – без обмежень
 • Північна Македонія – без обмежень
 • Чорногорія – без тесту при прибутті в аеропорт
 • Білорусь – 14 днів самоізоляції
 • Велика Британія – віза та 14 днів самоізоляції
 • США – віза
 • Казахстан – ПЛР-тест
 • Ірландія – віза та самоізоляція
 • Перу – ПЛР-тест
 • Еквадор – ПЛР-тест
 • Колумбія – ПЛР-тест
Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …