Починаючи з 30 липня 2020 року громадяни України зможуть потрапити в Болгарію лише за наявності негативного ПЛР-тесту,  проведеного за останні 72 години. Про це на своєму сайті повідомляє Міністерство охорони здоров’я Болгарії.

Окрім України, до переліку країни, громадянами яких необхідно проходити ПЛР-тестування, увійшли Північна Македонія, Сербія, Албанія, Косово, Боснія та Герцеговина, Чорногорія, Молдова, Ізраїль та Кувейт. Для цих країн нововведення діятиме з 28 липня, для України зробили виключення – з 30 липня.

Тест на ПЛР не потрібен особам, які прибувають до Болгарії з країн-членів ЄС, Великобританії, Північної Ірландії, країн Шенгену, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Республіки Корея, Таїланду, Тунісу, Східної Республіки Уругвай. Громадяни цих країни також не підлягають 14-денному карантину.

З детальними правилам перетину кордону Болгарії можна ознайомитись тут.

Читайте також  Список лабораторій, де можна зробити ПЛР-тест на Covid-19 для виїзду за кордон

Нагадаємо, що Болгарія з 16 липня відкрила свої кордони для громадян України без обовязкового тестування та самоізоляції. Майже в той самий час український Уряд змінив критерії щодо країн, які відносяться до “червоної зони” і Болгарію віднесено до “зеленої” зони відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис населення.

Також нагадаємо, що Європейський союз не дозволив в’їзд громадянам України в туристичних цілях з 1 липня. Це рішення буде переглядатися кожних 14-ть днів.

Підтримати проект

Фото: IgorVetushko via Depositphotos

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…