Американська авіакомпанія Delta Air Lines внесла до чорного списку близько сотні людей через відмову одягати маски в літаку.

З 20 липня авіакомпанія Delta впровадила своєрідний процес «Clearance-to-Fly» для пасажирів, які просили дозволу не одягати маски під час польоту.

В компанії зазначили, що тим людям, кому протипоказано носити маску через стан здоров’я, доведеться отримати спеціальний медичний дозвіл, перш ніж сісти на борт.

«Краще переглянути поїздку або обрати інший вид транспорту», – зазначало керівництво Delta.

Читайте також  SkyUp Airlines скасував 28 напрямків та змінив керівника!

Для пасажирів, які «вигадували» проблеми зі здоров’ям для того, аби не носити маску в літаку, закрили можливість подорожувати з Delta.

«Якщо ви сідаєте на літак та відмовляєтесь одягати маску, ми будемо наполягати на тому, щоб ви не літали з Delta в майбутньому», – прокоментував генеральний директор авіакомпанії Ед Бастіан.

Delta не єдина авіакомпанія, яка запровадила «чорні списки». До цієї ініціативи приєдналися інші авіакомпанії США, які входять до Асоціації Airlines for America (A4A).

Отож, нова санкція вже застосовується також Alaska Airlines, Hawaiian Airlines, JetBlue Airways, Southwest Airlines, American Airlines та United Airlines.

Авіакомпанії зобов’язані перед посадкою попередити пасажира про правила та надати йому захисну маску в разі необхідності. Якщо пасажир відмовляється навіть після кількох попереджень, йму видадуть інформаційну картку з правилами та підготують звіт, після чого відправлять до «чорного списку».

Пасажир має бути в масці вже перед входом на літак. В іншому випадку йому відмовлять у допуску на рейс. Маску можна знімати лише під час прийому їжі на борту літака.

Фото: 1ZOOM

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Рада Європейського Союзу продовжила тревелбан для громадян України!

Рада Європейського Союзу оновила перелік країн, громадянам яких рекомендують дозволити в’ї…