Міністерство охорони здоров’я Болгарії передумало запроваджувати обов’язкове ПЛР-тестування громадян України для в’їзду в Болгарію. Таке випливає із свіжого наказу, який з’явився на сайті болгарського відомства.

Нагадаємо, що з 16 липня Болгарія зняла будь-які обмеження на туристичні та інші подорожі для громадян України та ряду інших країн, але вже 28 липня МОЗ Болгарії постановило, що починаючи з 30 липня громадяни України зможуть потрапити в Болгарію лише за наявності негативного ПЛР-тесту,  проведеного за останні 72 години.

Відтак в день офіційного запровадження обов’язкового тестування для мандрівки в Болгарію, це правило було скасовано. Отож, громадяни України можуть подорожувати до Болгарії без будь-яких обмежень у період з 31 липня по 31 серпня.

Читайте також  Україна та Італія зняли обмеження на польоти

Зазначимо, що станом на 27 липня Болгарія знаходиться в червоній зоні МОЗ України, і після повернення з цієї країни доведеться перебувати на 14-ти денному карантині чи робити тест. Проте з 1 серпня МОЗ України запроваджує новий підхід до поділу країн на червоні та зелені зони, відтак Болгарія може опинитися в зеленій зоні.

Також нагадаємо, що Європейський союз не дозволив в’їзд громадянам України в туристичних цілях з 1 липня. Це рішення буде переглядатися кожних 14-ть днів.

Посилання на пошук пакетних турів в Болгарію:

Підтримати проект

Фото з сайту twenty20

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…