Україна закриває кордон для іноземців з 00:00 16 березня 2020 року, а також припиняє регулярне авіасполучення. Про це повідомив Президент України В.Зеленський у своєму звернені. Такі дії запроваджуються з метою протидії поширення епідемії коронавірусу.

Отож, починаючи з понеділка іноземні громадяни не зможуть потрапити на територію України протягом двох тижнів! Ні літаком, ні поїздом, ні автомобілем, ні будь-яким іншим способом. Виключення – іноземці з правом на постійне або тимчасове право проживання в України, зокрема представники офіційних міжнародних організацій та дипломатичних місій. Через 14 днів це питання буде розглянуто повторно.

Регулярне авіасполучення припиняється з 17 березня, і президент закликав громадян, які зараз знаходяться закордоном, встигнути повернутись в Україну у наступні 3 доби! Ті, хто з об’єктивних причин не встигне цього зробити – мають звернутись в Консульство України і їх буде евакуйовано спеціальними авіарейсами, по типу борту SkyUp із Уханю.

Читайте також  Qatar Airways збільшує частоту польотів із Києва до 10 щотижневих рейсів

Громадяни, котрі вилетіли з України чартерними рейсами у туристичних цілях точно повернуться додому згідно розкладу.

Усі хто повернеться, будуть піддані медичній перевірці, і у разі виявлення ознак захворювання – направлені в обсервацію.

Наостанок Зеленський рекомендував усім громадянам утримуватись від поїздок без крайньої необхідності, особливо туристичних мандрівок!


Оновлено:

Пізніше на сайті Президента України звився Указ Президента України №87/2020 від 13 березня Про рішення Ради національної безпеки і оборони України Від 13 березня 2020 року “Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Головне фото з сайту kbp.aero

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…