З 14 вересня у США скасували обов’язкову перевірку пасажирів, що прибули з країн групи ризику. Про це повідомив Центр з контролю та профілактики захворювань Сполучених Штатів Америки.

Практика, коли літаки з Китаю, Ірану, Шенгенської зони, Великобританії, Ірландії та Бразилії мали приземлятись в одному з 15 визначених аеропортів для скринінгу здоров’я, виявилась неефективною.

Читайте також  МАУ повертається до транзитної моделі роботи, відкриває нові напрямки та знімає оплату за зміну дати

Річ у тому, що виявлення хворих на коронавірус лише на основі симптомів неможлива, оскільки у багатьох заражених Covid-19 може не бути симптомів. В той час, як, передача коронавірусу може відбуватись від безсимптомних носіїв.

Нова концепція, розроблена владою США, передбачає освітні заходи для пасажирів, добровільне надання контактних даних, тренування співробітників на пунктах пропуску, розвиток пунктів тестування спільно з іноземними партнерами. Також не виключають введення 14-денного карантину.

Бажаєте потрапити в США? Не знаєте як отримати візу? Користуйтесь нашою покроковою інструкцією по отриманню туристичної візи США.

Фото: WikiWand

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SkyUp Airlines отримала дозвіл на рейси в Ташкент

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines отримала дозвіл на виконання рейсів з Києва в Ташке…