Порція позитивних новин від Укрзалізниці – співпраця з німецькою залізничною компанією Deutsche Bahn, а також тестування сучасних потягів Stadler FLIRT, які планують використовувати на маршруті приміського сполучення Києва та міської електрички. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Тест потягу Stadler FLIRT

Укрзалізниця розпочала тест швейцарського потягу Stadler FLIRT, який планують використовувати на маршрутах приміського сполучення в рамках реалізації проєкту City Express у Києві, Дніпрі та Харкові.

Потяг може мати різну компоновку вагонів, той що тестується в Україні має три вагона і в ньому 262 місця для сидіння 1-го та 2-го класів. Потяг пристосований для маломобільної категорії та людей з інвалідністю. Максимальна швидкість Stadler FLIRT — 160 км/год.

Перші поїзди УЗ планує отримати та запустити на маршрутах київського вузла в рамках реалізації проєкту City Express до кінця 2022 року.

Заплановано, що Kyiv City Express обслуговуватиме 6 напрямків навколо Києва: Вишгородський, Богуславський (Трипілля, Кагарлик, Миронівка), Ніжинський (Бровари, Бобровиця, Носівка), Яготинський (Бориспіль, Березань), Узинський (Боярка, Вишневе, Васильків, Фастів, Біла Церква) та Клавдієвський (Ірпінь, Буча, Ворзель, Немішаєве). У подальших планах — реалізація City Express у Дніпрі та Харкові.

Посилення управління пасажирськими перевезеннями командою Deutsche Bahn

АТ «Укрзалізниця» та Deutsche Bahn Engineering & Consulting уклали договір щодо консалтингу у сфері пасажирських перевезень. Йдеться про налагодження планування та розвитку пасажирських залізничних перевезень, оптимізацію закупівель та оновлення рухомого складу.

Очікується, що Deutsche Bahn допоможе УЗ відділити пасажирські перевезення від вантажних і забезпечити ефективне управління. Консалтинг є першим етапом співпраці, який буде втілено до кінця 2021 року. За його успішного впровадження на другому етапі Укрзалізниця залучить команду менеджерів з Deutsche Bahn для безпосереднього управління пасажирськими перевезеннями вже у 2022 році.

Експерти Deutsche Bahn мають визначити обсяги перевезень та орієнтовну потребу Укрзалізниці у капітальних інвестиціях на оновлення рухомого складу для використання в моделі суспільно важливих перевезень.

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів до гірськолижних курортів

Укрзалізниця запустить 7 пар потягів до гірськолижних курортів в Карпатах! Про це повідомл…