Deutsche Bahn консультуватиме та підтримуватиме “Укрзалізницю” у підприємницьких і технічних питаннях. Ще раніше з’явилась заява про передачу українського залізничного монополіста “в управління” Deutsche Bahn. При цьому, влада планує зберегти повний контроль над Укрзалізницею.

За інформацією, на початку лютого до Києва прибуде член правління компанії, відповідальний за питання інфраструктури Рональд Пофалла. Під час візиту планують підписати Меморандум про порозуміння з представниками українського уряду, в якому будуть зафіксують деталі співпраці з “Укрзалізницею”.

Читайте також  Усі потяги з України у Європу: ціни та розклад!

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на “Українському сніданку” в Давосі (Швейцарія) зазначив, що Укрзалізницю планують віддати в управління німцям на 10 років. Це мало б підвищити ефективність та якість залізничних перевезень в Україні.

Проте, Deutsche Bahn спростовує таку інформацію і відзначає, що на перших етапах спеціалісти компанії будуть виключно радниками, зокрема щодо розвитку пасажирських і вантажних перевезень.  Проте не виключають інших варіантів співпраці у майбутньому.

Попередню угоду між Deutsche Bahn та Міністерством інфраструктури України підписали 22 січня.

Нею визначили формат співпраці, згідно з яким німецькі фахівці допомагатимуть реформувати управління підприємства. Україна, при цьому, повністю збереже свій контроль над Укрзалізницею.

Інформацію про приватизацію або концесію підприємства українська влада спростувала.

Голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури Олександр Скічко підкреслив, що йдеться лише про залучення німецьких експертів, їх досвіду, управлінських і технологічних рішень.

Фото: Siemens

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

4 нові напрямки FlixBus до Польщі, Чехії та Молдови!

Чудова новина! Європейська транспортна компанія FlixBus анонсувала відразу чотири нові між…