Укрзалізниця повідомила про запуск накопичувальної програми лояльності «Залізні друзі», що передбачає можливість перетворити кожен кілометр подорожі на «обіймашки», які можна накопичувати та отримувати за це приємні подарунки. 

У період з 12 січня по 31 березня 2023 року включно за свої перші 10 тисяч «обіймашок» пасажири отримають гарантовані подарунки від партнера першого етапу винагород – компанії Mastercard! Перелік партнерів, бонусів та подарунків розширюватиметься поступово, про що Укрзалізниця сповіщатиме «Залізних друзів».

Меню програми лояльності в мобільному додатку

Крім того, програма лояльності, учасником якої може стати кожен зареєстрований користувач мобільному застосунку Укрзалізниці (який необхідно обов’язково оновити), фіксуватиме й особисті рекорди залізничних мандрівників.

Для чого створено програму Залізні друзі?

З 24.02.2022 ми всі стали ближчими. На борту українських поїздів не лишилось «випадкових пасажирів» – в мандрівках залізничними шляхами викарбовується справжня залізна дружба.

Багато подорожуєте? Провідниця одразу, не питаючи, приносить ваш улюблений чай із чебрецем і будить обережним тук-тук рівно за 15 хвилин до прибуття, як попросили?

Ми хочемо відзначати тих, хто залізно обирає саме Укрзалізницю для своїх поїздок, робити ваші наступні подорожі ще приємнішими, відзначати ваші особисті рекорди залізничних мандрів.

Для того, щоб долучитись до програми «Залізні друзі», немає жодних перепон: кожен зареєстрований користувач мобільного застосунку Укрзалізниці автоматично стає учасником.

Що таке обіймашки і звідки така назва?

Це бали, які накопичує кожен учасник програми «Залізні друзі» за кілометри залізничних подорожей.

Подолані кілометри ведуть до зустрічей, а зустрічі – до щирих обіймів. Особливо зараз, коли нам всім потрібно більше тепла. Обійми сміливої захисниці зі своїм коханим хлопцем, обійми стомленого працею батька, який після довгої розлуки нарешті побачив сина, обійми ділових партнерів, які можуть довіряти слову один одного, бо воно – залізне… Ми бачимо тисячі й тисячі обіймів щодня на наших вокзалах та в поїздах. Запрошуємо не соромитись більше обійматись, триматися один одного. Тож за ваші мандрівки вирішили дарувати вам ще більше таких приємних моментів саме у вигляді залізничних обіймашок.

Яким чином нараховуються обіймашки?

Обіймашки генеруються автоматично щоразу, коли подорожуєте залізницею та використовуєте квитки, придбані у мобільному застосунку. В рахунок йдуть квитки всіх пасажирів, які куплено через ваш профіль.

Зокрема:

  • за кожен 1 км подорожі у вагоні плацкарт або 2 класі регіональних поїздів – нараховується 1 обіймашка,
  • за кожен 1 км подорожі у вагоні купе, міжнародному RIC, або 2-м класом «Інтерсіті+» або 1 класі регіональних поїздів – нараховується 2 обіймашки,
  • за кожен 1 км подорожі у вагоні СВ, або 1-м класом «Інтерсіті+» – нараховується 3 обіймашки.

За квитки, які повертаються, обіймашки не нараховуються. Також вони не нараховуються за подорожі поїздами формування НЕ Укрзалізниці.

Плануються додаткові партнерські програми, які нададуть нові можливості збирати обіймашки. Про всі умови ми розкажемо додатково.

Як я можу перевірити кількість накопичених обіймашок?

Доступні обіймашки відображаються у вашому профілі в центральній частині сторінки «Залізні друзі».

Чи мають обіймашки «термін придатності»?

Як і справжніми людськими обіймами – залізничними обіймашками треба якнайчастіше «підзаряжатися». Вони зберігають свою енергію і здатність генерувати приємні бонуси та подарунки протягом 1 року. Після того – стають лише приємними спогадами. Але не біда – нові залізничні мандрівки завжди на відстані в пару кліків, а відтак запас обіймашок завжди можна легко поповнити.

Чи можна обміняти накопичені обіймашки на гроші?

Обіймашки не можуть бути обміняні/надані учаснику програми «Залізні друзі» грошовим або іншим не передбаченим Правилами програми еквівалентом.

Учасник Програми не має права передавати або відчужувати третім особам обіймашки, знижки або інші інструменти маркетингового просування у Програмі, отримані у зв’язку з участю в ній.

Служба підтримки

Зворотний зв’язок та запитання щодо програми «Залізні друзі» можете 24/7 спрямовувати нам прямо через застосунок або сюди:

Автор фото Мар’ян Блан | @marjanblan

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ відкрила продаж квитків на потяг Рава-Руська – Люблін – Варшава! Від 1068 гривень!

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на новий міжнародний потяг Рава-Руська – Люблін…