УЗ призначила 3 нові потяги до Польщі зі Львова та Одеси з 11 грудня! Про це свідчить оновлений розклад руху призначених пасажирських поїздів Укрзалізниці, який дійсний з 12.12.2021 року.

Отож, УЗ додала в розклад два потяги в Перемишль (Пшемисль) та один у Вроцлав:

 • потяг №36/35 Одеса – Перемишль – Одеса – курсуватиме щоденно з 11 грудня (розклад)
 • потяг №89/90 Львів – Перемишль – Львів курсуватиме з 12 грудня по днях (розклад)
 • потяг №51/6100 Львів – Вроцлав – Львів – курсуватиме щоденно з 11 грудня (розклад)

➡ Квитки на два напрямки вже доступні для бронювання на сайті booking.uz.gov.ua та в касах вокзалів. Квитки на купе з Одеси в Перемишль коштують від 1059 гривень, сидячі квитки першого класу зі Львова в Перемишль коштують від 390 гривень. Квитки на рейс зі Львова у Вроцлав поки недоступні для бронювання.

Нагадаємо, що Укрзалізниця відновила міжнародне сполучення з Польщею 10 жовтня, перезапустивши рух двох потягів Київ — Перемишль, а з 4 листопада відновила курсування потягу Київ – Варшава. Відтак, зважаючи на сьогоднішню новину, цієї зими Укрзалізниця планує виконувати рейси з України до Польщі по 6 напрямках:

Приклад бронювання квитків Одеса – Перемишль:

image 5

❗ Умови в’їзду в Польщу:

З 9 вересня від обов’язку перебування на карантині після перетину кордону Польщі звільнено громадян України, які:

 • вакциновані від COVID-19 – за умови наявності англомовного/польськомовного документального підтвердження про повний курс вакцинації вакциною, схваленою Європейським агентством лікарських засобів:
  • Comirnaty/Pfizer/BioNTech
  • Spikevax/Moderna
  • Vaxzevria/AstraZeneca
  • Janssen/Johnson & Johnson
 • є дітьми до 12 років, які подорожують під опікою дорослих, вакцинованих проти COVID-19
 • або перехворіли на COVID-19 не раніше ніж за 6 місяців до дня перетину кордону Республіки Польща. Такі особи повинні надати документ-підтвердження виданий польською або англійською мовами, включаючи цифровий сертифікат EU Digital COVID Certificate
 • або є певними категоріями громадян визначених у §3 Положення Ради Міністрів Польщі – водії та члени екіпажів авіа-, залізничних, судноплавних і автотранспортних засобів, інспектори морської адміністрації, учні + супроводжуюча особа, студенти, слухачі, здобувачі післядипломної освіти, докторанти, дипломати, медики, працівники на сільськогосподарських підприємствах, спортсмени + тренери, лікарі, фізіотерапевти, судді, акредитовані журналісти, які в’їжджають до Польщі з метою участі у спортивних заходах, особи, які мають дозвіл на постійне проживання або карту довготермінового резидента країни-члена ЄС + членів їх сімей, які в’їжджають до Польщі з метою транзиту її територією).
 • детальні правила польською мовою тут

Фото – Укрзалізниця

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…