Небачені знижки від українського залізничного оператора Укрзалізниця на міжнародні пасажирські перевезення! Останній раз щось схоже було в 2017 році коли квитки на потяг із Києва у Варшаву подешевшали на 1100 гривень!

Отож, УЗ пропонує подорожувати до Чехії із суттєвими знижками, зокрема, вартість проїзду із Києва та Львова в Прагу буде знижена на 65%! Знижка запроваджується з 3 лютого 2020 року і буде поширюватись на перші три місця в обох напрямках.

Угодою між АТ «Укрзалізниця» та АТ «Чеські залізниці» встановлюється вартість проїзду в міжнародному сполученні в напрямку Україна — Чехія — Україна за «Дисконтною програмою УЗ-ЧД / First Minute Europe» (при розрахунку вартості для приймається знижка в розмірі 65 % до вартості повного квитка).

Вартість проїзду залізницею в Чехію становитиме:

  • Київ – Прага — €62 на заміну діючих €97,2
  • Львів – Прага — €48 на заміну діючих €80,2

Таким чином УЗ намагається заохотити пасажирів до поїздок до Європи залізницею та посилити конкуренцію авіакомпаніями та автобусними перевізниками. І справді, при такій ціні квитки на потяги в Прагу можуть напряму конкурувати з авіаперевезеннями! З тарифами на пряме авіа з України в Чехію можна ознайомитись нижче.

Пошук квитків на прямі авіарейси туди-назад з України в Прагу:

Нагадаємо, що квитки на потяги в Чехію можна придбати тільки в міжнародних касах Укрзалізниці. Маємо надію, що скоро квитки на усі міжнародні потяги УЗ можна буде придбати в мережі Інтернет, як у випадку з польськими напрямками.

Читайте також  Усі потяги з України у Європу: ціни та розклад!

Також, зауважимо, що на цьому тижні між урядом України та залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn було підписано угоди про наміри щодо подальшої співпраці із розвитку Укрзалізниці!

Вам буде цікаво:

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ прискорить потяги до Варшави та Хелма

Укрзалізниця прискорить популярний міжнародний потяг із Києва до Варшави з 9 червня, а так…