З 1 березня для українців доступний безвіз на 6 островів Карибського моря — територій Нідерландів та Гренади. Загалом громадяни України зможуть відвідати острови Гренада, Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус та Саба.

Зазначимо, що раніше для в’їзду на ці острови громадянам України потрібна була шенгенська віза.

Читайте також  12 ночей на Мальдівах від $704! Виліт з Києва 12 березня!

Зараз для в’їзду на територію Гренади потрібен негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години до польоту. Також необхідно зареєструватись на одному з сайтів Міністерства здоров’я Гренади – https://covid19.gov.gd/travel-covid/ або https://travelauth.health.gov.gd. Тут потрібно буде вказати електронну адресу, ім’я, номер паспорту та інші дані, відповісти на питання щодо вашого здоров’я та підтвердити оплату п’ятиденного проживання.

Для в’їзду на острови Королівства Нідерланди потрібен негативний ПЛР-тест. Якщо летите на Арубу, потрібно також зачекінитись на https://edcardaruba.aw. Для транзиту через Нідерланди (Амстердам) потрібно два ПЛР-тести та експрес-тест.

Фото: APL

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Українські біженці зможуть жити та працювати в ЄС протягом трьох років без віз

Українські біженці матимуть право жити та працювати в країнах Європейського Союзу до трьох…