Українська авіакомпанія Windrose Airlines отримала дозвіл на виконання рейсів із Києва в Ташкент! Про це йдеться в наказі Державіаслужби від 26 жовтня №1691.

Авіакомпанії дозволено виконувати чартерні перельоти з України в Узбекистан з частотою 2 рейси на тиждень у період до 27 березня 2021 року.

“Дозвіл наданий для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: до 27.03.2021.”, йдеться в наказі Державіаслужби.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про спеціальні рейси SkyUp Airlines з Києва в Ташкент, один з яких виконали 15 жовтня, наступний запланований на 29 жовтня.

Зазначимо, що до коронавірусної кризи, починаючи з 2015 року регулярних перельотів між Україною та Узбекистаном не було.

Станом на 27 жовтня заборонено в’їзд та виїзд в Узбекистан для громадян України. Станом на 23 жовтня Узбекистан знаходиться в зеленій зоні МОЗ України.

Автор фото – Юра Танчин

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

SKPL не запустить сполучення євроколією Рава-Руська – Варшава цього літа

31 травня польська залізнична компанія SKPL отримала дозвіл на виконання рейсів за напрямк…