Угорський лоукостер Wizz Air на своєму офіційному веб-сайті анонсував новину про відміну плати за ручну поклажу на рейсах які виконуватимуться з 29 жовтня цього року! Нагадаємо, що чутки про зміни у правилах провозу багажу ширились на початку липня.

Одночасно авіакомпанія вводить новий стандарт безплатної ручної поклажі розміром 55x40x23cm та вагою до 10 кг, тим самим відмінивши, з 29 жовтня, існуючий сьогодні поділ ручної поклажі на маленьку-безплатну (42х32х25 см, вага до 15 кг) та велику-платну (56х45х25 см, вага до 15 кг)!

Правила провозу багажу які діють до 29 жовтня:

Правила провозу багажу Wizz Air які діють до 29 жовтня

Читайте також  Пакетні тури в Єгипет від 215$ з людини! All inclusive від 240$

Пасажири, які придбали та оплатили перевезення великої одиниці ручної поклажі на рейсах після 29 жовтня, отримають відшкодування у розмірі 120% від сплаченої суми!
Починаючи з 29 жовтня також змінюються умови пріоритетної посадки WIZZ Priority. Пасажирам які додатково заплатять за цю опцію (від 5 до 15€), окрім можливості першими потрапити у літак, гарантуватиметься розміщення ручної поклажі у салоні, а також дозволятиметься додатково взяти з собою маленьку сумку (40 Х 30 Х 18 см ).

Правила провозу багажу Wizz Air які діють після 29 жовтня:

Правила провозу багажу які діють після 29 жовтня:
Пасажири, що не бажають платити пріорітетну посадку, не матимуть гарантії перевезення ручної поклажі на борту і з великою ймовірністю їх ручна поклажа буде переміщена у багажний відсік обслуговуючим персоналом перед посадкою у літак та повернута після приземлення.
Схоже на те, що угорська авіакомпанія має ті ж проблеми, що і Ryanair. Представники ірландської авіакомпанії скаржились на те, що пасажири беруть з собою на борт занадто багато ручної поклажі. У зв’язку з цим, частину ручної поклажі перед посадкою у повітряне судно – забирає наземний обслуговуючий персонал, та розміщує у багажному відсіці літака.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2022: усі туристичні знижки та акції

Цьогорічна Чорна П’ятниця отримала зовсім інше значення та зміст для громадян Україн…