Найбільший лоукост-перевізник Центральної та Східної Європи, угорська авіакомпанія Wizz Air, з 1 листопада запроваджує нові, більш жорсткі, обмеження на перевезення багажу (ручної поклажі). Буде зменшено габарити речей, які можна брати в салон без додаткової доплати до вартості квитка.

Пасажири, що заздалегідь не придбали пріоритетну посадку (Wizz Priority), зможуть безкоштовно взяти з собою в салон лише валізу розмірами не більше 40х30х20 см. При перевищенні цих габаритів, сумку необхідно буде здати в багаж, перевезення якого коштуватиме від 7 євро за 10 кг. Зараз пасажири без пріоритетної посадки теж повинні здавати у багаж валізи, але якщо їх розміри не перевищують 55х40х23 см, то додаткова платня не стягується.

Пасажири, які придбали пріоритетну посадку, з 1 листопада зможуть, як і раніше, без додаткової платні взяти в салон літака один основний предмет з габаритами до 55х40х23 см і додатковий з розмірами до 40х30х20 см.

new baggage policy a85b07a6
Інфографіка Wizz Air з новими правилами перевезення багажу

Якщо квитки без пріоритетної посадки були придбані, до 10 жовтня на рейси після 1 листопада, то Wizz Air автоматично додасть в бронювання безкоштовне перевезення 10 кг багажу. Також пасажирам, які оплатили перевезення багажу за аналогічним бронювання, безкоштовно додадуть в квиток пріоритетну посадку.

Читайте також  Усі прямі авіарейси з України в Польщу!

Нещодавно схожі правила запровадила авіакомпанія Ryanair, що є конкурентом Wizz Air. Обидві компанії пояснюють це тим, що новий підхід до багажної політики сприятиме більш комфортній та швидшій посадці на борт, підвищить рівень обслуговування клієнтів та одночасно скоротить затримки рейсів.

Відео з поясненнями нової багажної політики:

WIZZ Priority – це послуга пріоритетної посадки, що передбачає спеціальну стійку реєстрації та першочергове право потрапляння на борт літака. Крім того, її власники можуть безкоштовно взяти до салону валізу на колесах, розмір якої не перевищує 55x40x23 см та додатково ручну сумку з максимальним розміром 40x30x20 см.

Будьте в курсі усіх авіаційних новин, акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук , Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …