Починаючи з 12 квітня на території Болгарії пом’якшують карантинні обмеження. Про це повідомляє Посольство України в Болгарії посилаючись на рішення Міністерства охорони здоров’я Республіки Болгарія від 8 квітня № РД-01-220.

Отож, в Болгарії поступово скасовуються карантинні обмеження:

 • з 12 квітня дозволяється проведення культурних та розважальних заходів, використовуючи не більше 30% потужності приміщення та з дотриманням відстані не менше 1,5 м
 • з 12 квітня відновлюють роботу ресторани (з використанням не більше 50% їхньої потужності)
 • з 12 квітня відновлюється навчання в школах для учнів 1-4 класів, учні 5-12 класів будуть навчатись за наступним графіком:
  • з 12 – 23.04.2021 р. – школу відвідують учні 7, 8 та 10 класів
  • з 26 – 29.04.2021 р. – школу відвідують учні 5, 9 та 12 класів;
  •  відновлено проведення практичних іспитів для студентів, аспірантів та докторантів; проведення державних іспитів та захист дипломних робіт;
 • з 16 квітня скасовуються обмеження щодо роботи об’єктів, розташованих у торгових центрах, а також ігрових залів та казино
 • з 29 квітня відновлюють роботу бари, дискотеки та піано-бари (з використанням не більше 50% їх потужності)
 • більше

Ryanair: Софія із Києва від €37 у два боки!

💡 Нагадаємо, що відповідно до січневого рішення болгарського Міністерства охорони здоров’я, громадяни України можуть подорожувати до Болгарії за умови наявності негативного результату ПЛР-тестування до 30 квітня, і очевидно що цей термін буде продовжено й на літо.

В довідці про негативний результат ПЛР-тестування мають бути вказані особисті дані, які збігаються із закордонним паспортом, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе). Детальніше тут.

Скористайтесь посиланням нижче для пошуку дешевих авіаквитків в Болгарію:

Фото з сайту twenty20

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Air Moldova повідомила про відновлення польотів до Москви

❗ Влада Молдови заборонила Air Moldova та іншим авіакомпаніям відновлювати польоти до Росі…