Міністерство охорони здоров’я Республіки Болгарія продовжило заборону на подорожі іноземних громадян в країну до 30 квітня 2021 року. Про це свідчить нове рішення Міністерства №РД-01-50 від 26 січня.

Зазначимо, що заборона не поширюється на Україну та ряд інших країн. Відтак, до 30 квітня 2021 року українським громадянам дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія при наявності негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19, зробленого за 72 години до перетину кордону.

Важливо! В довідці про негативний результат ПЛР-тестування мають бути вказані особисті дані, які збігаються із закордонним паспортом, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе). Детальніше тут.

Напередодні ми повідомляли про намір болгарської національної авіакомпанії Bulgaria Air здійснювати регулярні прямі рейси із Києва в Софію з 30 квітня.

Наразі прямі рейси з України в Болгарію виконують авіакомпанії SkyUp Airlines (до 27 лютого) та Windrose Airlines (до кінця березня).

Фото з сайту twenty20

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…