Emirates стане першою авіакомпанією, яка протестує IATA Travel Pass. Це додаток, розроблений спільно з Міжнародною асоціацією повітряного транспорту, який діє як «цифровий паспорт» мандрівника, дозволяючи керувати власними поїздками відповідно до вимог всіх країн до тестування та вакцинування на COVID-19.

IATA Travel Pass зберігає зашифровані дані, включаючи інформацію про тести та щеплення пасажира, дозволяє ділитися сертифікатами з органами влади та авіакомпаніями.

Читайте також  Кіпр скасовує заборону на в’їзд громадян України з 1 березня

Новий додаток також допомагатиме мандрівникам зберігати всі проїзні документи в цифровому вигляді та керувати ними з мобільного телефона протягом всієї подорожі.

IATA Travel Pass дозволяє також знайти точну інформацію про вимоги щодо в’їздів на всі напрямки та про те, де можна пройти тестування в кожній країні.

Emirates почне тестувати додаток у квітні — пасажири, що вилітають з Дубаю, зможуть ділитись результатами тесту на коронавірус з авіакомпанією ще до прибуття в аеропорт. Додаток сам заповнюватиме дані в системі реєстрації.

Фото: GTP

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

 

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…