Авіакомпанія Ryanair 14 березня повідомила, що восени 2019 року, після ребрендингу, в її дочірньої компанії Ryanair Sun буде нова назва – Buzz.

Ryanair Sun – це структурна одиниця ірландської Ryanair Group, що була зареєстрована в Польщі на початку 2018 року. Ця авіакомпанія розпочала роботу, як чартерний перевізник для польських туроператорів, але вже восени 2018 року почала працювати на регулярних рейсах Ryanair. Авіакомпанія Buzz, разом з Ryanair DAC, Laudamotion та Ryanair UK, буде входити до холдингу Ryanair Holdings Plc.

ryanair buzz
Презентація Buzz у Варшаві. © pasazer.com

– Ryanair Sun поступово змінить лівреї літаків на біло-жовто-чорні кольори Buzz із зображенням бджоли, – розповів на презентації у Варшаві Міхал Качмаржик, голова Ryanair Sun. – Бренд Buzz належить групі Ryanair з 2003 року, коли його придбали у KLM. Зараз цей бренд відроджується, – додає він.

– Ми раді, що літаки в лівреї Buzz з’являться в Польщі вже восени. За останні 15 років Ryanair стала найбільшою авіакомпанією Польщі завдяки низьким цінам, широкій маршрутній мережі, пунктуальності та відмінному обслуговуванню клієнтів. Тепер ми очікуємо, що лідером на польському ринку авіаперевезень буде Buzz, – сказав Юліуш Коморек, голова наглядової ради Buzz.

Читайте також  Дешевше перевезення багажу на 92% рейсах Ryanair
buzz seats
Салон авіалайнера Boeing 737 в кольорах Buzz. © twitter/BuzzAirOfficial

Зараз у флоті авіакомпанії 17 літаків, а влітку їх кількість має зрости до 25. Восени після ребрендингу буде запущено вебсайт Buzz та мобільний застосунок для придбання квитків.

На презентації також повідомили про відкриття з 30 листопада 2019 року авіарейсу Катовіце – Київ, який буде виконувати авіакомпанія Buzz.

Будьте в курсі усіх авіаційних новин, акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…