У Вінниці розробили пішохідний туристичний маршрут під назвою “Camino Podolico: Подільський шлях святого Якова“. Він поєднає Вінницю та Кам’янець-Подільський

Метою розробки Camino Podolico, за словами директора департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради Олександра Вешелені, є створення культурно-пізнавального та екологічного маршруту для піших та велосипедних подорожей.

За модель взяли Шлях святого Якова – паломницьку дорогу до могили святого апостола Якова в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела, яка входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У 2019 році Дорогу святого Якова пройшли близько 350 тисяч людей, 1052 з них – українці

Читайте також  Унікальні підземелля на Волині готують для відвідин туристів

Маршрут розпочинатиметься у Вінниці,проходитиме через Гнівань, Браїлів, Жмеринка, Бар, Маліївці, Дунаївці та інші міста та селища, а фінальною точку стане Кам’янець-Подільський. У перспективі Camino Podolico сподіваються продовжити далі на захід. 

Фото: Facebook Вінницька міська рада

Приблизна довжина шляху складає 360 кілометрів, подолати його можна буде за 12-14 днів

Всі міста, через які проходить маршрут, відомі своїми архітектурними пам’ятками, природою та історією. 

Для туристів підготують інформацію щодо місць ночівлі та харчування, а також про історію та памятки кожного міста чи селища маршруту. 

Крім того кожен, хто подолає маршрут пішки чи на велосипеді, отримає невід’ємні атрибути мандрівок шляхом святого Якова – паспорт для відміток (“креденсіаль”) та сертифікат проходження (“компостела”). 

Фото: Facebook Вінницької міської ради

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Кіпр скасовує тести на COVID-19 для усіх вакцинованих з 1 березня

Кіпр спрощує умови в’їзду для усіх вакцинованих громадян, незалежно від країни поход…