У Швейцарії розпочинає свою діяльність нова авіакомпанія під назвою Chair Airlines. Так після ребрендингу називається компанія Germania Flug AG, яка працює в аеропорту Цюриха з 2014 року. Вона була дочірньою компанією німецької авіакомпанії Germania, що збанкротувала у лютому 2019 року. У травні 2019 року новими власниками Germania Flug стали польська чартерна авіакомпанія Enter Air та швейцарська Albex Aviation. Частки власності розподілені, як 49,9% та 50,1% акцій, відповідно.

Наразі авіакомпанія Chair Airlines експлуатує 3 літаки Airbus A319 з їхньою основною базою та центром обслуговування, розташованим в аеропорту Цюриха. В кожному літаку розташовано 150 крісел економ-класу. Один з цих літаків вже отримав нову фірмову ліврею, а інші два отримають її незабаром. Середній вік флоту – 10 років. У 2020 році флот мають поповнити три нових Airbus A320neo.

airbus plane chair airlines
Літак Chair Airlines у фірмовій лівреї в аеропорту Цюриха. © https://twitter.com/swissspotter

Ребрендинг та зміна назви компанії на Chair Airlines AG є ключовими етапами інтенсивного процесу трансформації, який проводиться компанією Germania Flug AG з початку 2019 року. За останні кілька місяців вся діяльність, платформа бронювання та численні робочі процеси, були переглянуті, змінені та оновлені.

«Наше оновлення – це не просто ребрендинг – це відродження», – коментує топ-менеджер Chair Airlines Урс Пеліццоні. “З новим іміджем, авіакомпанія тепер юридично і візуально відокремилася від свого зелено-білого минулого, але продовжуватиме безпечно, надійно і вчасно перевозити пасажирів. Авіакомпанія також зберегла свою колишню концепцію обслуговування, а це означає, що всі податки та збори, безалкогольні напої та, залежно від часу польоту, закуски або гаряче харчування, все ще входять у вартість квитка. Тарифи Flex та Flex Plus включають також одиницю багажу; з тарифом Basic – зареєстрований багаж за додаткову плату.”

Незважаючи на ребрендинг, авіакомпанія все ще зберігає таке ж стратегічне позиціювання. В першу чергу це стосується взаємодії з туроператорами та туристичними агентствами. Продаж окремих квитків здійснюється через сайт www.chair.ch. Авіакомпанія Chair також залишається вірною своїй колишній стратегії щодо напрямків: будуть доступні популярні курортні напрямки у Європі та Північній Африці. Зокрема, Анталья, Бургас, Хургада, Ларнака, Крит, Родос та інші. Також авіакомпанія планує літати у такі міста, як Бейрут, Охрид, Приштина та Скоп’є. Асортимент напрямків буде розширюватися в майбутньому, «але ми як і раніше залишаємося клієнтоорієнтованими та динамічними», – коментує Урс Пеліццоні.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Потяг “п’яти столиць”, нові міжнародні напрямки та інші плани Укрзалізниці!

Укрзалізниця планує відкрити нові внутрішні та міжнародні маршрути, оновити рухомий склад,…