Авіаційний ринок Китаю, який за прогнозами мав стати найбільшим у світі та обігнати США, впав в рейтингу з 3 на 25 місце. Причиною цьому стала епідемія коронавірусу, через яку авіакомпанії місцеві скоротили свої перевезення, а більшість авіакомпаній світу припинила польоти в Китай.

За даними міжнародної авіаційної аналітичної агенції OAG Aviation Worldwide, лише з 20 січня по 17 лютого міжнародні авіалінії втратили 1,7 млн місць – майже 80% загальної місткості ринку. Китайські авіакомпанії, у свою чергу, скоротили ринок на 10,4 млн місць.

«Ще жодна подія так згубно не впливала на авіаринок, як коронавірус», – зазначив старший аналітик агенції Джон Грант.

Наразі авіаринок Китаю навіть менший, ніж в Португалії.

Airport China
Фото: qz.com

Китайські туристи часто обирають приватні літаки, аби дістатись до місця призначення. Проте навіть компанії, що надають приватні літаки, часто змушені відмовляти клієнтам через ризики для екіпажу.

Читайте також  Гонконзька авіакомпанія Cathay Pacific через коронавірус відправила у відпустку всіх співробітників

«Коли екіпаж повертається з материкового Китаю, він не може працювати щонайменше два тижні, оскільки він одразу має відправитись на карантин», – зазначають в австралійській компанії Darin Voyles.

Станом на вчора коронавірус забрав життя 1871 людини. Вірус виявили ще у 72,5 тисяч осіб.

Один із найстаріших та найдосвіченіших лікарів провінції Ухань Лю Чжимін, який з самого початку боровся з хворобою, помер вчора зранку після зараження вірусом.

Фото: KidsNews, qz.com

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Країни червоної та зеленої зон МОЗ України станом на 26 лютого

Міністерство охорони здоров’я України вкотре оновило перелік країн червоної та зелен…