Онлайн-сервіс гостинності CouchSurfing став безкоштовним та скасував обмеження на кількість повідомленнь для громадян України!

💡 Couchsurfing – міжнародний сервіс гостинності для мандрівників і господарів, який об’єднує 14 мільйонів людей із 200 000 міст по всьому світу та дозволяє бронювати безкоштовне житло.

У зв’язку із нападом рашистів, сервіс скасував абонплату для громадян України та зняла обмеження на кількість повідомлень. Нагадаємо, що раніше сервіс був безкоштовним для усіх, однак у зв’язку із коронавірусною панедмією Каучсерфінг ввів абонентську плату у розмірі $2.39 на місяць чи $14.29 на рік.

Сервіс створив спеціальну група для українців , а також заохочує людей шукати та приймати біженців. Це можна зробити, переглядаючи розділ “Public trips”.

Тисніть тут для того, щоб зареєструватися на сервісі та знайти безкоштовне житло. Якщо ви маєте акаунт на каучсерфінгу і давно ним не користувалися, ви можете реактивувати, або якщо ви стикнулися з якимись проблемами – ви можете написати на цілодобову підтримку сервісу support@couchsurfing.com.

  • couchs1
  • couchs2
  • couchs3
  • couchs4

💡 Зверніть увагу: Airbnb безкоштовно поселить 100 000 українських біженців

Підтримати проект

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

FlixBus запустив три нові лінії з України – до аеропортів у Молдові, Польщі та Угорщині

Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних лін…