Улюбленець багатьох мандрівників, онлайн-сервіс гостинності CouchSurfing, у зв’язку із коронавіурусною кризою, вводить обов’язкову абонентську плату. Про це повідомляється на офіційному блозі сервісу.

Глобальна пандемія COVID-19 сильно вплинула на туристичну галузь, і зважаючи на економічний спад команда Couchsurfing вирішила звернутись до своєї команди та попросити негайної допомоги, зокрема у вигляді внесків (абонентської плати). Отож, з 14 травня місячне користування додатком та сайтом CouchSurfing коштуватиме $2.39, річний абонемент обійдеться від $14.29.

Для того, щоб вийти з кризи керівництво сервісу пішло на скорочення чисельності працівників, зменшення заробітної плати, відмови від фізичних офісів та перехід на 100% віддалену роботу. Також подано заявку на допомогу від уряду США у зв’язку з COVID-19. Проте, цього недостатньо, і без внесків громади, Каучсерфінг скоро не зможе виконувати свої фінансові зобов’язання.

Читайте також  В Україні відновлено міжнародні пасажирські авіаперевезення!

Внески учасників будуть використані для підтримки Couchsurfing під час та після кризи COVID-19, та дозволить не тільки зберегти велике комюніті, а й покращити веб-сайт та додаток, відмовитись від реклами на сайті, зняти ліміти по повідомленням та запитам, знизити вартість Верфифікації, а також зберегти комюніті в країнах, що розвиваються або з обмеженим доступом до нормальних банківських послуг, тощо.

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

МЗС України тимчасово припинило надання консульських послуг для чоловіків призовного віку

Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило …