Європейська агенція з лікарських препаратів поки не схвалила індійську вакцину Covishield. Тому туристам, які отримали щеплення цієї вакциною, не дозволять в’їзд до ЄС за цифровим паспортом.
💡 Оновлено: Австрія та Нідерланди визнають препарат Covishield.
Попри те, що до Євросоюзу дозволений в’їзд для людей, які щепились AstraZeneca, це не поширюється на індійську версію цієї вакцини Covishield.
➡ Читайте також: Кіпр спрощує умови в’їзду для вакцинованих громадян
Проте виконавчий директор індійського Інституту сироватки (Serum Institute) Адар Пунавалла пообіцяв вирішити цю проблему найближчим часом.
«Я розумію, що багато громадян Індії, які вакцинувались Covishield, стикаються з проблемами поїздок до ЄС», – відзначив він, додавши, що вже подав заявку до Європейської агенції з лікарських препаратів.
Covishield отримав схвалення Всесвітньої організації охорони здоров’я, отож в Serum Institute сподіваються, що дозвіл від Європейської агенції отримають протягом кількох тижнів.
Наразі Covishield схвалена у 44 країнах, серед яких Україна, Бразилія, Канада, Домінікана, Єгипет, Мальдіви, Сейшельські острови, Шрі-Ланка, Багаські острови, Непал та інші.
Дозвіл все ще не отримала також вакцина CoronaVac, якою щеплюють в українських центрах масової вакцинації.
Джерело: schengenvisainfo
Підтримати проектПідпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!
В яких поїздах УЗ можна комфортно подорожувати влітку з кондиціонерами. З огляду на літній період…
Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків…
УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкладі…
Європейська транспортна компанія FlixBus оголосила про запуск одразу трьох міжнародних ліній з України до Кишинева…
Укрзалізниця прискорить популярний міжнародний потяг із Києва до Варшави з 9 червня, а також рейсів…
Міністерство закордонних справ ( МЗС України ) з 23 квітня цього року тимчасово припинило прийом…
Показати коментарі
Желтушные заголовки мои заголовки. Он не “не схвалили” а банально рассматривают дженерик отдельно. Просто уже одобрили оригинал. Правильно писать “Європейська агенція з лікарських препаратів ЩЕ не схвалила індійську вакцину Covishield” Не вводите людей в заблуждение