Посольство Республіки Кіпр в Україні повідомило, що з 1 липня вакциновані пасажири звільняються від тестування чи самоізоляції при в’їзді на Кіпр.

З 1 липня 2021року вакциновані пасажири, які мають дійсний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19, що прибувають на Кіпр з України, незалежно від їх громадянства, звільняються від зобов’язань щодо лабораторного тесту та самоізоляції/карантину за дотримання наступних умов:

  1. вони мають дійсний сертифікат про вакцинацію, виданий Україною.
  2. вони отримали щеплення однією з вакцин, затверджених Європейським агентством з лікарських засобів (Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Janssen), або вакциною Sputnik V, або Sinopharm (BBIBP COVID-19) станом на 21 травня, та завершили схему вакцинації.

Зазначимо, що ще в травні ми повідомляли про рішення влади Кіпру щодо скасування ПЛР-тестування та самоізоляції для вакцинованих туристів, однак, тоді визнавались тільки вакцини затверджені Європейським агентством з лікарських засобів (Pfizer / BioNTechAstraZenecaModernaJanssen). По новим правилам додали вакцини Sputnik V та Sinopharm, але не додали  CoronaVac, якою зараз щеплюють більшість українських громадян.

Всі пасажири, незалежно від категорії країни, в тому числі особи, які володіють дійсним сертифікатом про щеплення, зобов’язані подати заявку на CyprusFlightpass за 24 години до вильоту. Також випадкових іноземних туристів (включаючи пасажирів, що мають сертифікат вакцинації) можуть попросити пройти ПЛР-тестування по прильоту на Кіпр.

Нагадаємо, що з 1 квітня Кіпр відкрив свої кордони для українських туристів за умови наявності негативного результату ПЛР-тестування та повторного тестування по прильоту на острів.

➡ Скористайтесь посиланнями нижче для пошуку пакетних турів та дешевих авіаквитків на Кіпр:

Лоукост авіаквитки:

Автор фото Mark Nelson via Flickr

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

airBaltic дозволив персоналу тату, пірсинг та нестандартні зачіски

Латвійська авіакомпанія airBaltic трохи відійшла від загальноприйнятих в цивільній авіації…