У зв’язку із збільшенням кількості захворювань на коронавірус, уряд Хорватії прийняв рішення про тимчасову заборону перетину прикордонних переходів Республіки Хорватія (NN 74/20), який забороняє або обмежує перетин пасажирів через прикордонні переходи.

Сьогодні, 31 серпня, на сайті Посольства Республіки Хорватія в Україні з’явилася офіційні умови в’їзду на територію Республіки Хорватії.

Для громадян третіх країн в тому числі України, які подорожують з туристичною метою нічого не змінилося – потрібно підтвердження бронювання та негативні результати ПЛР-тестування:

 • необхідно пред’явити підтвердження оплаченого проживання в одному з закладів розміщення в Республіці Хорватія (договір оренди або одноразова оплата кемпінгу, постійний причальний договір у порту тощо)
 • ці особи не підлягають мірі карантину/самоізоляції, якщо вони представляють негативний результат ПЛР тест- забір матеріалу з носа та горла для SARS-CoV-2 у пункті пропуску, дійсність якого не перевищує 48 годин (рахуючи з часу взяття мазків до прибуття до пункту пропуску на  кордоні). Особи, які не мають негативного результату ПЛР, підлягають обов’язковому 14-денному карантину або самоізоляції
 • якщо громадяни третіх країн мають тест, термін якого прострочений, тобто більший за 48 годин при в’їзді в Хорватію, або в інших виняткових ситуаціях, їм дозволять в’їхати до Хорватії за умови дотримання самоізоляції та повторного тесту в Хорватії за свій рахунок. Це правило може застосовуватися до пасажирів та членів екіпажу на яхтах
 • особи, які представляють негативний тест на ПЛР та знаходяться у списку самоізоляції, чи були вони у списку протягом 7 днів, як у п. 2g.а. Інструкції з нагляду за здоров’ям або після отримання негативного результату повторного  тесту, який зроблений у Хорватії, вилучаються зі списку самоізоляції
 • особи, які в’їжджають до Республіки Хорватія без зобов’язань щодо карантину / самоізоляції, зобов’язані дотримуватися вказівок та рекомендацій Хорватського інституту громадського здоров’я протягом перших 14 днів перебування
 • детальніше

Щоб скоротити процедуру в пункті пропуску на кордоні, в необхідно заздалегідь заповнити анкету на сайті https://entercroatia.mup.hr.

Пакетні тури в Хорватію:

Зазначимо, що станом на 30 серпня Хорватія знаходиться в червоному списку МОЗ України, відтак після повернення з цієї країни доведеться перебувати на самоізоляції або проходити тестування на коронавірус.

Також від обмежень по тимчасовій забороні на в’їзд до Хорватії звільняються:

 • громадяни Хорватії та члени їх сімей
 • громадяни держав-членів Європейського Союзу
 • власники чи орендарі житла, нерухомості в Хорватії та члени їх сімей
 • громадяни третіх країн, які подорожують з такими причинам:
  • туристичні цілі
  • термінові особисті причини (лікування, похорон)
  • ділові причини чи економічний інтерес Республіки Хорватія
  • освітні цілі
  • інші

ТРАНЗИТ

Транзитні пасажири можуть подорожувати через Республіку Хорватія за умови, що є можливість в’їзду або транзиту у сусідню країну. Під час транзиту слід використовувати найкоротші маршрути руху без зайвих затримок, включаючи швидкісні  траси, де це можливо. Потрібно виїхати з Республіки Хорватія якнайшвидше і не більше ніж за 12 годин з моменту в’їзду, що буде перевірено прикордонною службою.

Детальна інформація на сайті Посольства Республіки Хорватії в Україні

Автор фото Niels Bosman

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Велика підбірка фільмів про альпінізм та сходження в горах

Наприкінці 2021 року на сервісі трансляцій Netflix презентували документальну стрічку “14 …