З 13 грудня в Україні розпочався запис на участь в програмі “єПідтримка”, а вже з 19 грудня перші учасники отримували гроші на свої картки. Ці гроші, зокрема, можна витратити на авіа та залізничні квитки для подорожей в межах України. Отриманими коштами можна буде скористатися впродовж 4 місяців після зарахування на картку, опісля цього вони згорають.

єПідримка – це державна програма для допомоги бізнесам, які найбільше постраждали від карантинів, та громадянам. Програма передбачає можливість отримання вакцинованим громадянам 1000 гривень на картку. Допомогу можуть отримати повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс вакцинації, отримали «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія та оформили спеціальну банківську картку єПідтримка (ми рекомендуємо Monobank, оскільки кошти зараховуються майже відразу після подачі заявки). Зазначимо, що для того щоб отримати виплату у 2021 році, необхідно подати заявку в період з 19 до 29 грудня включно. Наступні зарахування будуть в наступному році. Усі деталі тут.

❓ Як отримати 1000 за вакцинацію по програмі єПідтримка:

Нижче ми підготували перелік усіх авіакомпаній та напрямків, на які можна витрати вашу 1000 гривень за вакцинацію. п.с. УЗ в нас одна.

Міжнародні Авіалінії України

МАУ стала однією з перших авіакомпаній, яка офіційно долучились до програми єПідтримка. Наразі авіакомпанія виконує внутрішні перельоти лише по одному напрямку:

 • Київ – Одеса – Київ

Вартість квитків стартує від 627 гривень, а акція діє тільки на внутрішні рейси з 19 грудня 2021 року на подорожі протягом року. Придбати квитки можна тільки з однієї картки, можливості розділення суми наразі не передбачено.

В авіакомпанії планують розширення мережі маршрутів у перспективі для надання вакцинованим громадянам більшого вибору можливостей. Зокрема, авіакомпанія планує літати з Києва в Херсон та Дніпро з початком літнього періоду навігації 2022 року.

➡ Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії. Для швидкого пошуку найдешевших дат використовуємо сервіс kiwi.


Bees Airline

Молода українська авіакомпанія Bees Airlines також офіційно доєдналася до програми єПідтримка, та пропонує придбати квитки за наступними внутрішніми напрямками:

 • Київ – Одеса – Київ
 • Київ – Львів – Київ

➡ Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії. Для швидкого пошуку найдешевших дат використовуємо сервіс kiwi.

Найдешевші квитки коштують від 622 гривень. Зазначимо, що гроші мають бути використанні для придбання квитків за тарифами, що не перевищують 1000 гривень, розділення суми наразі не передбачено.


Windrose

Авіакомпанія Windrose долучилася до програми підтримки вакцинованих громадян єПідтримка та пропонує придбати сертифікат вартістю 500 або 1000 грн на власні рейси Україною.

➡ Сертифікат уже доступний на сайті авіакомпанії: і його можна використати до 31 грудня 2022 року як знижку на будь-який внутрішній рейс.

Наразі Windrose літає по наступним внутрішнім напрямкам:

 • Київ – Львів – Київ
 • Київ – Івано-Франківськ – Київ
 • Київ – Харків – Київ
 • Київ – Дніпро – Київ
 • Київ – Одеса – Київ
 • Київ – Запоріжжя – Київ

➡ Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії. Для швидкого пошуку найдешевших дат використовуємо сервіс kiwi.


❗ З 21 жовтня 2021 для пасажирів віком від 18 років посадка у літаки та потяги дозволена лише за умови наявності сертифікату про вакцинацію або негативним тестом на COVID-19 (зробленим не більше ніж за 72 години до поїздки), або COVID-сертифікатом про одужання (виключно з використанням додатку Дія).


Air Ocean Airlines

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines хоч офіційно не повідомила про участь у програмі єПідтримка, однак квитки на внутрішні рейси можна придбати за 1000 по єПідтримці. Вартість квитків стартує від 817 гривень. Можливості придбання дорожчих квитків поки немає.

Доступні напрямки Air Ocean Airlines:

 • Київ – Харків
 • Київ – Запоріжжя
 • Львів – Запоріжжя
 • Львів – Київ
 • Львів – Харків
 • Київ – Чернівці

➡ Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії. Для швидкого пошуку найдешевших дат використовуємо сервіс kiwi.


Мотор Січ

Авіакомпанія Мотор Січ також приєдналася до програми використання цільової тисячі гривень, виділених державою вакцинованим громадянам.

Наразі авіакомпанія АТ Мотор Січ виконує регулярні внутрішні рейси за наступними напрямками:

 • Київ – Одеса – Київ
 • Київ – Львів – Київ
 • Київ – Запоріжжя – Київ

➡ Придбати квитки можна на сайті авіакомпанії. Для швидкого пошуку найдешевших дат використовуємо сервіс kiwi.

Вартість квитків становить вище 1000 гривень, тому за більш детальною інформацією щодо умов бронювання та оформлення авіаквитків із застосуванням коштів, що надійдуть на віртуальну картку «єПідтримка» у додатку Дія, просимо звертатись до контактного центру авіакомпанії АТ Мотор Січ за телефонами:+38061287 2542 и +38061 7205452.


Укрзалізниця

АТ «Укрзалізниця» запрошує українців витрати отримані в рамках програми «єПідтримка» кошти на подорожі залізницею. Пасажири зможуть зручно мандрувати за ці кошти поїздом до будь-якого куточка України.

Ліміт за оплатою залізничних квитків карткою єПідтримка дорівнює сумі коштів на ній, тобто можна обрати будь-який квиток на будь-який рейс у вагон будь-якого класу вартістю до 1000 гривень і оплатити його в чат-боті Укрзалізниці, на сайті booking.uz.gov.ua або в касі.


Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

НБУ рекомендує купувати Зелену карту при подорожі закордон на автомобілі

Національний банк України рекомендує українським громадянам України, які виїжджають за кор…